Ticho (2007)

Jeden vydarený snímok, ktorí ukazuje nenásilným spôsobom presne na myšlienku filmu.

Hit storočia (2007) (pořad)

Ja si myslím, že aspoň niečoho sa STV správne ujala. Spravila správnu atmosféru (nostalgickú) Ukážky z iných, menej známych hitov ale aj ukážky reklám boli geniálne. Konečne skutočne vydarený projekt, ktorý mohol pobaviť skutočne každého.

Nejpevnější pouto (2000)

Celkom napínavý a zaujímavý snímok.Celkom sa to dobre pozeralo, ale nič veľkolepé od toho nečakajte. Keď si chce človek mierne oddýchnuť od nervov tak sa to hodí, ale to je tak všetko.

Svatý (1997)

Náhodou celkom vydarený snímok, ktorý v závere vyvrcholí, žiaľ dosť očakávane. Aj tak spojiť fúznu energiu a špionážny film sa mi javí ako skvelý nápad.

Větrná smršť (2003) (TV film)

Odfláknuté scény, nerealistické tornáda. Takmer každé pomenované F5. Trošku smiešny film, celkom dobrá tragikomédia. :D Bolo to priam tragicky komické.

Pesničky z Repete (1983) (pořad)

Podľa mňa naozaj dobrá relácia. V dnešnej dobe až tragikomická. Spievanie na play-back a podobne. Odporúčam pustite si diridondu na youtube a pochopíte. Nemôžem sa prestať na tých nohách smiať. 70%

Hurikán (2006) (pořad)

Veľmi slabé dozvuky nielen po uragáne, ale hlavne po nezabudnuteľnom twistery.

Zlo přichází (2009) (TV film)

Herecke vykony strasne. Zdlhave rozhovori ktore cloveku nic nepovedia. Spravanie hercov absolutne nezodpoveda realite. Ale film sa niesol cely cas v atmosfere napatia. tak 30 % idealne

Trosečník (2000)

Ďalší z Hanksových skvelých filmov. Môj úplne najoblubenejší. Najlepšie ale zvládol svoju rolu Wilson!!! :D

Twister se vrací (1998) (TV film) odpad!

Jedno z najhorších pokračovaní, aké som kedy videl. Reálny twister nahradilo čisté cliché o konšpirácii vlády a armády, ktorá zo svojimi pokusmi spôsobila zásadné zmeny atmosféry. Absolútne nerealistické tornáda a veľa vecí, ktoré zo skutočnosťou nemá nič spoločné, napríklad viacnásobné tornáda existujú aj v prírode a niesú vôbec výnimočné. Guľový blesk úplne nedôveryhodný a ten počet.... žiaľ pri ňom som sa mohol len smiať. Žiaľ tento film berem, len ako zlý vtip.