Všemocný (2011)

Od filmu jsem očekával maximálně vdechnutí trocha fantasy do klidného večera, ovšem výsledek byl nad očekávání. Limitless měl myšlenku, počátek i konec pěkně ladily a vpodstatě celý film jsem hltal jedním dechem. Takto se točí filmy! 90%.

Sexy 40 (2009)

Catherine Zeta-Jones se na hlavní roli hodila skutečně výborně, mile mě překvapil i výběr dětských herců....ale celkově mi ve filmu chyběl nějaký náboj....šmrnc.. Až závěr filmu zvedl mé hodnocení na ***.

TRON: Legacy 3D (2010)

Když jsem viděl na TRONa upoutávky, říkal jsem si, co to bude za blbost.....když jsem TRONa shlédnul, říkal jsem si, že vznikl nový kultovní film.

Dogma (1999)

Tahle pánbíčkářská komedie má určitou myšlenku...a tím nemíním zesměšňování církve, ale už jen pointa, že Bůh je žena a myšlenak 13tého černošského apoštola.... :) :) :) Každopádně přes hvězdné obsazení mě to výrazně neohromilo.

Serenity (2005)

Pro diváky co viděli seriál FireFly je Serenity skutečná lahůdka. Vše co se zde ve filmu stane jakoby samo, všechny propletence mezi postavami, které neznalý divák nemůže postřehnout a pochopit byly v seriálu poutavě vysvětleny. Seriál sám o sobě mně velmi překvapil humorným podáním i poměrně výpravným pojetím, proto jsem od filmu ani neočekával nějakou slabší verzi. Přestože zde bylo pár slabších chvilek, přisuzuji to tomu, že film je určený pro diváky, kteří jsou již pokřtěný seriálem. 5*

Tahle země není pro starý (2007)

V tomto filmu mě Coenovci trochu zklamali. Při sledování jsem se chvílema až nudil. Ovšem zabiják Barden luxusně mrazivý.... :)

Old Boy (2003)

Nemám rád asijské filmy....ale tenhle mě dostal. Celkově ty šikmoočka mají takový zvláštní pohled na svět a myslím, že žádný evropan nemůže tenhle film zcela pochopit, ale něco podobného jsem snad ještě neviděl. Především scéna se psem byla dokonalá. 90%