Srdce temnoty: režisérská apokalypsa (1991)

Dokument stejně pohlcující jako samotný film dává nahlédnout do zákulisí něčeho, co nemá ve filmovém světě obdoby. Pro mě byla Apokalypsa vždycky tím nejsilnějším, co jsem měl možnost před obrazovkou zažít a teď rozumím ještě o něco více tomu, proč to tak bylo, je a bude..

Po stopách hledačů pravdy (1993) (TV film)

Z dnešního pohledu už trochu slabší (hlavně první polovina), ale v roce 1993 to určitě bylo dost odvážné a věřím že i přínosné.

Prolomit vlny (1996)

No kurva, to mě mohlo napadnout, jak to skončí. Lars je fakt zvíře! Zlatá nymfomanka..

Soumrak dne (1993)

Neuvěřitelně silný film. Emma Thompson zahrála skvěle, ale co tu předvádí Antony Hopkins je opravdu jako z jiného světa!

Šéfkuchař na grilu (2014)

Málokdy hodnotím nějakou komedii na plno, ale tenhle filmík si mě získal. Je jedno, jestli je venku hnusně nebo hezky, pokud budete mít příležitost, tak se na to podívejte :)

Plebs (2013) (seriál)

Pohodová oddychovka, slušný postavy a humor tak akorát. Nejvíc mě bavil vychcanej pan domácí a Grumio..

30 minut po půlnoci (2012)

Nakonec ohodnocen film jako takový bez ohledu na obsah a téma..

Hodinový manžel (2014)

2* je maximum co ze sebe můžu vytlačit. Po hodně slibným začátku došlo k "výletu" na Slovensko, odkud to šlo slušně do hoven srovnatelných se současnou televizní tvorbou (myslím..) :/

Tváří v tvář (1997)

1 * za Johna, 0,5 * za Nika a 0,5 * za odvážnej námět a chvílema dokonce stylovost. Zbytek bylo utrpení a vymaštěnost největšího kalibru..