Gardens of the Night (2008)

Výborný film, skvělé herecké výkony, jen bych poprosil MORIEN, at si zjistí, co je to pěstounská péče, jelikož v tomto filmu, se nevyskytují žádní pěstouni, natož pěstounská péče, nýbrž pedofilní únosci dětí !

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Tak po hodně dlouhé době film s výborným dabingem a hlavně bez otravně vlezlého hlasu Filipa Švarce! Když jsem přetrpěl prvních cca 30 minut trapného chování hlavního hrdiny, film gradoval až do závěrečných titulek. Takže velmi příjemný a vcelku svižně odsýpající film se super hláškami.

24 (2001) odpad!

Tak tu hrůzu jsem ani nemohl dokoukat a Seidlové bych nafackoval :-)))

Všichni opouštějí Brisbane (2007)

Docela nenápadný a sympaticky ukecaný snímeček o vztazích a odcházení. Příjemný oddycháč...

Holka z města (2009)

Klasicky ve všem předvídatelná romantická komedie s několika povedenými vtípky. (Východ z letiště, v koupelně bradavky, v zapadlém autě anténa...) Vzhledm k mé slabosti pro Renée dávám čtyři.

Pláč sovy (2009)

Docela ucházející, ale nic objevného.

Odplata (2008)

Nečekal jsem vůbec nic, natož od rakouského filmu a ejhle! Film pomalého tempa, téměř bez hudby a místo krimithrilleru psychologické drama, které upoutá od prvních záběrů až po závěrečné skvělé titulky.

Mamka & taťka (2008)

...tak tomu říkám "kino otrlého diváka"....dvě scény naprostého humusu :-)

Muž je žena jako každá jiná (1998)

Český překlad "Muž je žena jako každá jiná" Motto: Aneb zahoďme předsudky, které nás svazují a smiřme se se skutečností!