Kamarád taky rád (2011)

velmi príjemne, dialogy zbyselné, obsadenie milo prekvapujuce, zábavne a jednoznacne lepsie ako Ashton a Natalie. toto by som si už skôr pozrela druhy krat ako Hlavne nezáväzne.

Černá labuť (2010)

mám v rodine profesionalneho baleta,ucitela baletu a za taku kratku dobu, aku sa ucila N. Portman balet presla neuveritelnú cestu a skláňam sa pred nou! bravo!!!!

Hlavně nezávazně (2011)

príjemný filmík o pol 3ej v noci ked chcem zaspat a aj sa mi to podari, neskutocne predvídatelný, zdal sa mi o hodinu dlhší nez bol....nie je to najhorsie ale....bieda

Nevinní (2011) (seriál)

tie dialogy niekedy vyrazaju dych, no myslim ze obsadenie nie je zle ale tie texty.....uffff.....no davam hviezdicku za ulohu Lucie Bártové-Zedníčkove a druhu hviezdicku za to ze to ma len 37 častí a nie 186 a pol.

Druhý život (2011) (seriál)

NIe je to az taky strasne zlý seriál, predsa len markíza mozno raz natoci schopný serial lebo od Medzi nami a Ordinácie... urobili pokrok, je to sice predvidatelne, no celkom príjemne.

Lokal TV (2011) (seriál)

prva cast bola celkom v pohode aj ked na South Park sa to teda nechyta, bola som trosku sklamana z Pištu Lakatoša, ktory svojimi originalnymi spotmi zaujal mnozstvo ludi a neobjavil sa v seriali tak casto ako by sme mnohí očakávali. Keby ho tam bolo viac urcite by moje hodnotenie bolo vyššie....uvidime v dalsich častiach, mozno si tvorcovia uvedomia ze bez neho to nebude mat také ohlasy ake cakali....nechajme sa prekvapit. aj ked tomu neverim.

Animáci (1993) (seriál)

nikdy nezabudnem na to ako mi spestrovali moje detstvo a mrzi ma ze kazdeho koho sa spýtam ci ten serial pozna, nikto nevie co to je :( ale aj tak....Joko, Voko a Dáda boli božííííí