Sociální síť (2010)

Nevěděl jsem, že jde natočit zajímavý film o něčem tak nezajímavém, jako je webová stránka. Aneb jak asociál stvořil sociální síť.

Super 8 (2011)

Kdybych byl v tom správném věku, plakal bych nadšením. Ale co, v každém nás by měl zůstat kousek toho malého nadšeného kluka / holky. Dávám za pět i za ten zombie horor u titulků.

Černá smrt (2010)

Rozporuplné pocity. Na jedné straně celkem hezká podívaná na krutý středověk, na straně druhé neodbytný pocit, že to mohlo být teda lepší/hlubší/reálnější. Ale velitel bandy mě potěšil, vypadal jako Tom Araya ze Slayeru. No a z Percyho se vyklubal zajímavý psychopat.

Riddick (2013)

Polovina filmu natočena ve studiu, druhá před zeleným plátnem. Děj nepřekvapující a Riddick namachrovaný jak šestnáctiletý motorkář na Pionýru.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Pěkný pohodový film. V dětství jsem závěr téměř obrečel, ale dnes si říkám, že to ani jinak dopadnout nemohlo.

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Napsat, že tento seriál zraje jako vína je blbost, protože tento seriál JE. To spíš zraju já. V dětství se mi líbily vybuchující konzervy, v mládí pak situační humor a teď jako usedlejší táta nejraději poslouchám krásné dialogy obou pánů.

Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)

Je to sice koncert pana Lipského, ale takový Fišer tady hraje taky jako malý herecký bůžek.

Valkýra (2008)

Hraný dokument, nic víc, nic míň a proto dobré. Jenom teda ten Hitler si nebyl moc podobný, ale dejme tomu.