Naesarang ssagaji (2003)

Střeštěná romantická komedie, která má spoustu nechutných scén, ze kterých je vám na blití. Ale když vypustím ty nechutné scény a celkem ujetý a přeplácaný konec, tak ten zbytek mě dobře bavil. Znuděný Hyeong-jun si vymyslí dobrou zábavu na 100 dní, ale asi netušil, co z toho vzejde. Jasně, děj je celkem prostý, ale aspoň u toho člověk nemusí moc přemýšlet a zasměje se. 6.5/10

JAG (1995) (seriál)

Nikdy jsem tomuhle seriálu nepřišla na chuť..

Sherlock Holmes (2009)

Ta hudba byla parádní .Zajímavé akční scény, které se daly snést, i když si na efekty zrovna tolik nepotrpím. Skvělé parťáky, alias Sherlocka a Watsona, zahráli Jude Law a Robert Downey Jr. velmi dobře. Líbilo se mi tohle pojetí známého a mnohokrát zrežírovaného Sherlocka Holmese.

RRRrrrr !!! (2004)

Ano, je to hodně hloupé a praštěné, ale učel to splnilo. Velká nálož vtipných scén a hlášek, na které nejde nezapomenout. A pozor - "Začíná noc!".."Drž hubu!"

Taková normální holka (1999)

Taková normální holka - taková normální romantická komedie z prostředí střední školy. Na jedné straně nepřístupná a pro většinu divná Laney a na druhé všemi uznávaná hvězda školy Zachary, který se vsadil s kámošem, že udělá z kterékoli holky ze školy královnu plesu. A to všechno natruc kvůli svojí bývalé. A jak to tak chodí pro pár karambolech všechno dobře dopadne, tedy až na prohranou sázku. The end..

Horší než smrt (2007)

Jak já se bavila.. Nikdy nemůžete vědět, co se stane na takovém rodinném pohřbu. Normálně by to byl smutný obřad, při kterém bychom společně s rodinnou a přátely dotyčného pochovali. Smutný a klidný pohřeb? To asi ne! Už jenom ten začátek, kdy přijede pohřební vůz s rakví, ale v ní není ten, co by v ní měl být, nýbrž někdo úplně cizí. Ach, ten černý humor. A strýček Alfie, tak ten, kdykoliv se objevil, stál za to! Bože, ten záchod, to byla nechutná scéna. Záměna prášků proti nervozitě za drogy. Chudák Simon viděl všechno hned lépe. Fakt šílená smršť událostí, která se odehraje za pouhý jeden den. Tenhle film není moc nápadný, ale po zhlédnutí si ho určitě dobře zapamatujete. Velká nálož humoru, lehce morbidního, ale i tak skvělého.

Toradora! (2008) (seriál)

Ryuji a Taiga. Dva spolužáci, kteří jsou zamilovaní do svých přátel, ale nedaří se jim je získat. Ani, když si pomáhají navzájem. Mají spolu zvláštní vztah (spíše ho Taiga využívá a vyžírá:D). Šíleně (snad ani nemůže existovat takový člověk) aktivní Minori, která se raději obětuje, než aby zranila kamarádku. Skoro vždy nad věcí, to je Kitamura a Kawashima Ami, která byla snad sympatičtější než Taiga. Kdyby to bylo kratší, vůbec by to tomu neuškodilo. Ale celkem jsem se bavila:)

Dračí srdce (1996)

Nedokážu si představit, že by si někdo neoblíbil Draca, vždyť i Bowen to dokázal. Já měla draky vždycky ráda a tenhle film patří snad k nejlepším svého druhu. Dojemný i vtipný zároveň, krásná hudba a hercům padly role na jedničku.David Thewlis a jeho pohled rádoby krvelačného a pološíleného krále je ohromující..:)

Blood: The Last Vampire (2000)

Temná, drsná Saja zabíjející Chiropterany bez jakékoli milosti,ať už je u toho sama, nebo je kolem spousta lidí. Celkem zajímavá animace. Přesto mě to nijak výrazně nenadchlo, i když to temné prostředí, ve kterém se celý děj odehrával, mělo něco do sebe. Rozhodně jsou to lepší 3*. Mnohem více se mi líbil seriál Blood+.

Mickeyho klubík (2006) (seriál)

Viděla jsem pár dílů a nějak mě to prostě nechytlo. Celkově animace a příběhy postav, nic moc. Není nad starou dobrou bandu Mickeyho, Donalda, Goofyho, Daisy a dalších.