Digimon (2000) odpad!

Nevím zda to je tím, že jsem výrazně starší než když jsem sledoval stejnojmenný seriál jako malý, ale tohle byla fakt bída bídoucí. U Pokémonů se film povedl (můžu se na něj dívat i v současnosti a s čistým svědomím bych dal pokaždé 5*), ale u Digimonů se to vůbec nepovedlo. Strašně odfláknuté a dějově nudné.

Kdo přežije - Worlds Apart (2015) (série)

Série, kde nechyběla zábava (Rodney :D, dětinské stěžování si na to, že nevyhrál odměnu a měl nejhorší narozeniny na světě, bobek... :D), blindsides, napínavost, nervů, zlosti (když se mi něco nelíbilo :D) a hodně zajímavých kmenových rad. Nechci jinak spoilerovat, určitě jedna z těch lepších sérií. :)

Průměrňákovi (2009) (seriál)

NadPrůměrňákovi = 5*. Každý díl se velice dobře bavím. :) Především postava Bricka je velice povedená, z toho kluka fakt nemůžu, co věta, to perla. :D

Kdo přežije - San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (série)

OBSAHUJE SPOILERY!!! Po první polovině dílů jsem byl tak zoufalý, že jsem si vážně myslel, že to bude ta nejhorší série všech dob. Špatný cast, hra neměla tempo, hodně jsem se nudil. Ale naštěstí se hra poměrně dobře rozjela a nebyla nouze o chytré a překvapivé tahy, nějaký ten blindside tu byl taky, některé napínavé soutěže o imunitu apod. Celkem dost mě mrzelo, když Keith prozradil nechtěně Reedův plán (v podstatě vzbudil obavy) na kmenové radě, že se něco chystá, což vedlo k vytažení imunity Johna, ovšem poradit mu to musela Natali. Natali si výhru zasloužila, líbilo se mi, jak dlouho vyčkávala a poté se Jonovi pomstila, vyřazení Aleca místo Keitha, což svedla na špatnou komunikaci, dání imunity Jacklyn a překvapivé a chytré vyřazení Baylor. Myslím, že Jacklyn mohla vzít do finále Keitha místo Natali, myslím, že by měla větší šanci. Oblíbenci: Natali a Reed.

Glee (2009) (seriál)

Chceš si poslechnout super hudbu a zároveň se podívat na super seriál? Tak si pusť Glee! Don't stop believin'!!! :)

La cara oculta (2011)

Trailer nalákal jak mohl, ale taky odhalil, co mohl :D, takže to hlavní překvapení bohužel bylo odhaleno již před filmem, takže doporučuji se nedívat na trailer. :D Spoiler!!! -> Z filmu plyne ponaučení, noste klíčenku na krků. :D :)

Nedokonalé zločiny (2005) (seriál) odpad!

Možná dělám předčasné závěry, ale viděl jsem 20 minut jednoho dílu a prostě neuvěřitelná blbost, dalo se čekat, že to nebude žádný seriálový skvost, ale něco tak trapného a hloupého jsem dlouho neviděl..

Pocket Monsters: Mewtwo! Ware wa koko ni ari (2000) (TV film)

Těžko říct, jestli se mi to nelíbilo, protože jsem snad o 13 let starší od doby, kdy jsem Pokémony začal sledovat a zbožňovat, ale nedávno jsem se díval na první seriálové díly a můžu říct, že ovlivnění věkem není až tak velké, prostě tenhle film měl jenom jednu myšlenku (záchranu klonovaných Pokémonů), kdyby se z tohoto hodinového filmu udělala seriálová 20-minutovka, tak by se nic nestalo, prostě o ničem. Tak tenhle návrat se prostě nepovedl... (A to se divím, pač Johto League ještě svou úroveň měla, o tom co pak následovalo po ní, je lepší snad ani nemluvit.)

Kdo přežije - Krev není voda (2013) (série)

Hodně impulsivních kmenových rad, které mě dost bavily a často změnily domluvené hlasování, k tomu tahání kamenů (i s imunitou v kapse, risk je zisk!). Velký comeback, řekl bych to takhle: z nuly hrdinou. Před sérií jsem byl dost skeptický, že zase Redemption Island, ale nakonec jsem velmi spokojený a tuhle radu řadím ve svém pomyslném řebříčku Survivoru hodně vysoko. :))