Na parket! (2010) (seriál)

"Achojky, sem Gunther" "A já jsem Tinka" "und my jsme Hessenhefferové!" Tihle ti dva mi padli do oka hned napoprvé. Zezačátku byl seriál takový nízkorozpočtový. Připadalo mi to jako recyklace, ale stále se to rozjíždí. Začíná mi celkem vadit to rozdělování příběhů na holky (CeCe a Rocky) a kluky (Ty, Flynn a občas Gunther). Je to takový nudný. V téhle době to patří k tomu nejlepšímu na DC, takže sleduju a některé ty jejich ksichty, k nezaplacení. :D

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Původně jsem se na tohle to nechtěl vůbec dívat. Doslova to NESNÁŠÍM, seriály tohoto typu a anime... Ale nakonec, protože to bylo od Marvelu a navíc to hrálo na Disney Channel, tak jsem si řekl, proč ne. Kupodivu jsem nebyl zklamaný, ale naopak překvapený. Připadá mi to, jako taková pohádka, teda vlastně film "Na vlásku". Je to vlastně pohádka, ale aby měla úspěch, mířila na na masovou generaci. Je to, jako kdyby jste dali Spidermana a k tomu přiadali velké COOL! Vtipy byly dobrý, takový ty nesmyslný. Například: "Ty znáš Spidermena?" "Ano, chodíme spolu na španělština" (A potom fakt dobrá scénka, jak Spidy hraje na kytaru se sombrérem na hlavě.) Dabing na jedničku, pokud je to od Studia Virtual, tak je to kvalita vždy. Takže nakonec hodnotím kladně. Určitě ještě nějaký ten díl shlédnu na DC.

Moje chůva upírka (2010) (TV film)

ÚŽASNÝ! Opravdu super film, lehnce komediální, pro mne, který upíry nemusí, to byl fakt zážitek. :D Občas vtipné narážky. Nejvíc se mi ale asi líbilo to, že se ve filmu neodehrává jeden děj, jo jeden hlavní tam je, ale je tam i plno dalších, zajímavích..

16 přání (2010) (TV film)

Celý film je o poučení do života. Film uteče neuvěřiteně rychle. Byla to zábava a navíc moje oblíbená herečka Debby Ryan. Co si víc přát? Více takových filmů :)