Ztratili jsme Stalina (2017) odpad!

Trapné, ostatně jako všechny britské filmy. Vydržel jsem ani ne do půlky. Dobrý film o Stalinovi doporučuji Baltazarova hostina

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Chcete se pobavit? Tak si pár dílů shlédněte. Všichni ti policajti jsou vousatí a vypadají jak sedm trpaslíků, co jdou do práce. Mají samo jiné čepice. Něco takového může natočit pouze debil.

Sexy milenec (2009) (TV film)

Poslední lepší německý film co jsem viděl byl Vinnetou (1963). K mé škodě byl málo pornografický

Musíme se sejít (2016) odpad!

Ani italská hvězda Dekastelo to nezachránila

U nás v Mechově (1960)

Hroznej film, i na tu dobu. Jednu hvězdu zachránila Míla Myslíková

Vinaři - Narozeniny (2014) (epizoda) odpad!

A já myslel, že Troška už umřel a on tajně natočil Vinaři. Ale lidem se to líbí, některým. Je to prý svižné, vtipné, ...

Soudce Alexandr (2017) (pořad) odpad!

Ještě větší sračka, než Barbara, ale do mínusu nelze

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)

Po shlédnutí několika dílů můžu konstatovat, že všechny ženy v Americe byly v minulosti zneužívané. Pozdrav v ČR: Dobrý den, jak se máte? Pozdrav v USA: Dobrý den, byla jste v mládí zneužívaná?

Sbohem Československo (2012) (seriál)

Celou dobu se mi zdálo, že sluníčkáři a ČT si foukají svou bolístku. Třeba už tím, že cca 80% vstupů využívali federalisté a čechoslovakisté, kreautury jako Uhde, Gál, a třešnička na dortu ...Mádl. A nakonec se stalo to, co tito lidé vůbec nečekali a co se posléze ukázalo jako dobrý tah.

Příběh služebnice - Noc (2017) (epizoda)

Na seriálu se mi líbí ty tupé vojenské ksichty. V podstatě stejné jako ty naše v Afganistánu a jinde jenom s tím rozdílem, že mají jinou vlajku