Světlo a stíny - Nemám srdce (2023) (epizoda)

Obě dějové linky na hledání Ohniváka i meče zde byly dobré. Souboje. Ztráty na životech. Odhalování tajemství.

Světlo a stíny - Hlas srdce neposlouchej (2023) (epizoda)

Dalo by se napsat, že tahle epizoda byla ve znamení řešení vztahů. Dva buzíci. Alina a temný. Alina a Mal. Kaz a jeho assasin.  Hledání meče je sice nezajímavé, ale alespoň se skupina dostává do pořádného maléru. Maziva fleshbacky z dětství jsou otravné. Pekka neztratil nic na své moci, jen změnil místo působení.

Světlo a stíny - Každá obludnost (2023) (epizoda)

Očekávaná výhra vran s trochou nečekaného podvodu. Padouch se zde vzdal až moc snadno. Hodně nečekaný útok temného na království. A nečekaná bezmocnost Aliny.

Světlo a stíny - Magnetická přitažlivost (2023) (epizoda)

Odhalení právě totožnosti a plán jak si získat spojence na stranu Alini. Temný zažívá další ztráty. A Vrány po jistých úspěších se vinou neopatrnosti brzdy dostanu do problémů.

Světlo a stíny - Rusalye (2023) (epizoda)

Při hledání artefaktu si navzájem všichni nějak moc důvěřují. Padouch je stále domlácený. Podvodníci ve městě jsou přepadeni při hledání cesty k pomstě. Opět ale žádná sláva. Sice několik přestřelek ale celkově příběh není moc napínavý.

Světlo a stíny - Jediná záchrana jsem já (2023) (epizoda)

Jako mnohým vypadlo po letech kdo je kdo a co tady jde. Krátké shrnutí předchozí řady. A utváření hlavních třech dějových linek. Záchráněný padouch buduje armádu. Uprchlíci prchají a hledají jakýsi artefakt. A trio podvodníků se bude snažit nabýt to co ztratili, ačkoli nevím proč. Nic moc se ale nestane. Tak snad příště to bude lepší.

Strýček z jiného světa (2022) (seriál)

Zajímavý nápad s navráceným hrdinou. Běžně domácí starosti za použití magie. Flashbacky na život v jiném světě s harémovými prvky. Hrdina op schopnosti. Slabší odvar Overlorda nebo Slime. Hrdina šikanován. Lépe na to byl Schield Hero nebo Redo Healer. Žádná postava nebyla zajímavá. Vtipy nebyly vtipné. Zabitý potenciál.