Sayangkoldong yangkwajajeom aentikeu (2008)

Jeden z mých prvních Korejských filmů a láska na první pohled. Napínavé od začátku do konce. :-)) Tento film patří do zlatého fondu Korejské produkce. Jinak než 5* jsem dát ani nemohla.

Oko za oko (2008)

Hlavní záporná postava byla prostě sexy!! Nemůžu se zbavit dojmu, že Cha Seung Won by si tím zločinem mohl slušně vydělat, protože tahle na mě působí nebezpěčně a přitažlivě zároveň. <3 Tyhle akční počiny mě vždycky donutí se zamyslet, že je dost velká pravděpodobnost, že se tohle děje i mimo plátno. Přesto film pro mě postrádal cosi navíc. Proto 4*

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Skoro u mě vždycky vládne knižní podoba než ta filmová, ani tady tomu nebylo jinak, ale ocenila jsem snahu a práci všech, co na tom pracovali. Vždycky jsem se těšila na ty velké bitvy, které naše hrdiny čekali. Dobře si pamatuji, jak jsem byla v kině na všech třech filmech. Nebyly to zbytečně vyhozené peníze. :-)) Možná v blízké budoucnosti se na tohle opět podívám s tím, že tahle "pohádka" není tak zcela pro děti, ale pro ty, kdo věří, že takový svět mohl existovat.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Pokud by nenatočili 4. film vůbec bych se nezlobila. Protože tohle by bylo krásné zakončení jedné neuvěřitelné ságy, která mě chytla. Miluju dvojici Sean Connery a Harrison Ford. Jejich společné scény byly prostě dokonalé. :-))

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Neohrožený profesor archelogie, co zachraňuje svět. Ještě i po letech se na to ráda podívám. Myslím, že tohle je už taková legenda. :-))

Dolryeochagi (2004)

Kdo viděl Spin Kick a Tumbling by mohl najít jisté podobnosti mezi těmito dvěma počiny. Film přes jaksi nejistý začátek začal plynout sám od sebe a než jsem se nadála byl konec. Nejvíc jsem vnímala zápal Min Kyu (Hyun Bin) pro taekwondo. Obdivuji tyto lidi, co provozují něco, co z celého srdce milují a vzhlíží k tomu. :-)) O mnoho lepší dojem, jak z těch Amerických filmů. Doporučuje se hlavně fans Hyun Bina. :-))

Mr. aidol (2011)

Milý oddychový film, při kterém jsem si krásně oddechla od všeho. Je sice pravda, že hlavní producentka Oh Goo Joo mě jistým způsobem lezla na nervy, nakonec se z ní vyklubala docela komukativní osoba. Nemluvě o Yoo Jin (Ji Hyun Woo), který mě dostal svým hlasem. O__o Celkově se na film dá dívat, maličko mi to připomnělo Bandage. Ovšem tyhle hudební filmy mám stejně nejradši, protoře vím, jak dopadnou. :D Z OSTu bych vyzdihla Summer Dream, návykový song, co nejde z hlavy. ;-)

Maó (2008) (seriál)

Jasně si pamatuji pocity, když jsem to viděla poprvé mrazení a neutuchající pocit temna každého z nás. Dala jsem to na jeden zátach a nelitovala jsem se. Byla jsem i vděčná, že Naruse-san se nezměnil a šel si za svým, až do úplného konce. Naproti tomu Serizawa-san se pomalu měnil, až pochopil, že za minulé viny, i když neštastné se musí platit. Hudba tomu dodávala správnou atmosféru. Celkově mě to nezklamalo, když jsem se na to dívala s kamarádkou podruhé došlo mi, jak realistické to může být. A to mě na tom nejvíc děsí...

Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)

Jedna z těch lepších doram. Je pravda, že příběh chvilkama stál, někdy jsem se ztrácela, ale celkový dojem paráda, aspoň jsem neviděla doramu, kde by byl skutečný anděl a s ním spojené tři zázraky. Produkce a herci odvedli opravdový kus práce, když tohle točili. proi mě byl Kang Chil nevinné dítě, i pro propuštění. Woo Sung opět potvrdil, že ten talent má a Kim Bum ukázal, že je v něm více hereckého nadání. Andělských 5*