Abenobaši mahó šótengai (2002) (seriál)

Bezduchá infantilní hovadina, jediné dobré na tom byla hláška "Všude dobře, tak co doma".

Druaga no tó - ~the Aegis of URUK~ (2008) (série)

První čtyři díly musím jakožto fanoušek RPG hodnotit na 100%, hlavně první díl byl neskutečný nářez, ovšem postupně to nějak ztrácelo dech, hm, no a ten konec, co vlastne ani konec neni...

Memories (1995)

Takze prvni pribeh o astronautech byl celkem dobry, druhy o smdradlave bombe byl uplne super a treti o kanonu dost divny. No ale jako celek po ostatnich kratasich od 4°C dost dobry.

Digital Juice (2002)

Prvni filmecek byl moc kratky na to, aby byl necim zajimavy. Druhy byl vtipny a mel velice zajimavou animaci. Treti vypadal jako trailer (jak uz tu bylo receno) a mel take celkem zajimavou animaci. Ctvrty byl spis videoklip. Paty je docela zajimave love story o rybe a stolku :-) No a sesty je o sklenicce vina, ale animace me tam teda moc nezaujala. Celkove docela zajimave, hlavne diky ruznym stylum a ne moc velke delce.

Onkjó seimeitai Noiseman (1997)

Tezko hodnotit, kazdopadne je to jedno z nejdivnejsich anime jaka jsem kdy videl...

Americký gangster (2007)

Bylo to sice dobre, ale prislo me, ze Traffic - nadvlada gangu byl lepsi. 4,5*

Samurai 2 (1955)

Rekneme o neco akcnejsi nez prvni dil, ale cekal jsem od toho mnohem, mnohem vice. Vetsina (asi dva) souboju se odehrava v takove tme, ze neni nic videt, setkani s Nikkanem, jednou z nejdulezitejsich postav, co Musashi potkal, bylo ubohe a hlavne se film uz nedrzel knizni predlohy, takze sceny byly prehazene a celkove me to prislo dost zmatene. Kdybych zrovna necetl tu knihu, asi bych vubec nevedel, co se deje.

Samurai (1954)

Sice jsem dal ctyri hvezdicky, ale vicemene se v tomto filmu nic prevratneho nedeje. S odstupem casu (po shlednuti druheho dilu) musim ocenit, ze se celkem verne drzi Josikawovy predlohy.

GTO (1999) (seriál)

Podle hodnoceni tady a taky podle zebricku nejlepsich anime ever jsem se na tento serial docela tesil a v ocekavani neceho podobneho jako Fumoffu se na nej zacal divat. Uz po prvnich par epizodach jsem ale zjistil, ze to asi nebude to prave. Nejak moc komicke to nebylo, dily byly vetsinou strasne infantilni a jen intelektualni nenarocnost me dovolila tento serial shlednout cely. Secteno a podtrzeno, nudne to sice nebylo, ale rozhodne to znovu videt nemusim, a ani bych to nikomu nedoporucoval. (ale je fakt, ze Zero no Tsukaima bylo jeste horsi, ale to melo jen 12 dilu)