Hon na čarodějnice (2011)

Od Seny bych čekal trochu víc, protože 60 sekund, Swordfish i Bílá smrt se mi docela líbili, ale tohle mě totálně zklamalo. Triky se mi zdály hodně amatérské a ty bojové scény byly na jedno brdo. O příběhu ani nemluvě, prostě tvůrci to odflákli a moc pozitivních věcí tam nezbylo. Jedině Perlman a jeho pár hlášek, jinak velké zklamání.

Drive Angry (2011)

Tento film by se dal zkritizovat ze všech stran, ale já byl v celku spokojen. Cage s jeho klasik face, Fichtner docela cool a hlavně moc pěkná bitch Heard. Asi kdybych byl Cage a jel s ní sám v autě, tak bych se neudržel. 3D bylo ucházející a trochu dojem z filmu vylepšilo. Mohlo být více cool hlášek a lepší akční scény, protože trailer ukázal všechny, tak je člověk už znal. Tak a teď si jdu zastřílet a při tom si rovnou za..chám, když to dokázal i Cage.

Řetězová zpráva (2010)

Tak nějak od tohoto druhu filmů čekám podobný průběh a vymýšlení různých způsobů vražd. Pár jich bylo docela fajn (posilovna a garáž), ale logika mi někam prchla, i když jí moc nečekám. Možná bych dal o hvězdu více, ale ten konec to totálně zazdil, nevím jestli se tvůrci nemohli rozhodnout jak to zakončit, ale byl to chaos.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Příjemný a pohodový film, u kterého jsem měl stálý úsměv na rtech. Všichni herci sympatičtí a své role zahráli opravdu dobře. Pár vtipných a dramatických scén. Recenze v tomto ohledu nelhaly a pro mě osobně velice příjemné překvapení.