Poker Night (2014)

VELMI prijemne prekvapeni. Trosku prekombinovane, ale naslapane

Hon na lišku (2014)

Lepší tři. Určitě nebudu zastárat zklamání. Carrellova kreace bohužel hodně spoléhá na makeup a jeho kožený ksicht, schválně jsem koukal na dobové záběry a John Du Pont, i když mu to s kamrou moc nešlo, tak se dokázal i usmát a relativně mluvit. Nejvíce exceluje Mark Ruffallo, Channig si taky nevedl nejhůř, ale tam ho sráží spíš samotná postava a její, jednodušší předobraz. Možná by neuškodilo příběhu dodat více fikce a udělat ho tím trochu divácky přitažlivější. Závěrečný WTF moment ale zapůsobil velmi. P.S.: Odloučení postav Tatuma a Carrella není moc ve filmu vysvětleno (a předpokládám, že ani v knize). Jsem jediný, koho napadlo sexuální zneužívání? :) dost by to vysvětlovalo

Akumulátor 1 (1994)

Tocit to Cronenberg nebo Gilliam, tak se tu muzou vsichni uhvezdickovat. Za mne zdaleka nejlepsi Sverakuv film a urcite jeden z nejlepsich porevolucnich

Mroží muž (2014)

Red State me bavilo a zanrovy odklon mi vubec nevadil. Ale tohle je uz trochu moc. Dal bych tomu aspon dve, nebyt Deppa...

Video Games: The Movie (2014)

Tohle v ramci dokumentu funguje jen stezi. nudne strihy i voiceovery, nekonzistetni casova osa, zadne nove informace. Zklamani velke

Šéfové na zabití 2 (2014)

Zdaleka ne takovej pruser, jak jsem se po ofiko recenzich obaval a mit reziser vsech pet pohromade, tak zakaze vsechny urvane improvizacni scenky panum Day a Sudeikis, kteri tenhle film o tu jednu hvezdu spolehlive pripravili

Slídil (2014)

Zaslouzene 4 hvezdy..ano...maly rozpocet, skvela kamera i herecke vykony...ano...ano...ano ale nejak se clovek nezbavi pocitu, ze z toho mohlo byt jeste trochu vic, co by z tohodle filmu udelalo kult. Film s takovym poslanim, ale postrada dusi. Mit to v ruce Fincher s Tarantinem....

Domácí vězení (2014)

urcite by tomu prospela kratsi stopaz, ale jinak moc velmi prijemne prekvapeni. Komedialne usmevne prvky fungovaly dobre, stejne jako ty hororove. V tehle kombinaci me napada trosku Shaun of the Dead (jen s mene vtipem). Zapletka a rozuzleni moc prijmne, docela si dokazu predstavit i hollywoodsky remake

Chraň nás od zlého (2014)

Být to víc detektivka s kratší stopaží, tak to ma ctyri zaslouzene....takhle jsou to jen slusny tri za kameru a zvuk a vubec. Zdaleka ne takovej pruser, jak jsem po nekterych recenzich cekal