Diktát (2004) (pořad)

Skvěle, není nad to si zopakovat pravopis. Navíc vše zdůvodněno učitelem. Už jen za to 5 hvězdiček. A ti co to berou jako tyranii, ať píší dále souvětí plná chyb.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Krásná ukázka jak se dají zprávy publikovat zaujatě a s emocemi. Pořad nemá nic společného se zpravodajstvím. Totální odpad.

Hyde Park (2010) (pořad)

Pořad ve kterém se diskutuje nad aktuálními tématy s odborníky. Takovéto pořady si zaslouží vždy 5 hvězdiček narozdílod různých telenovel, pseudokuchařských pořadů a podobných co jen snižují inteligenci národa.

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Perfektně nastavený pořad, který se zabývá opravdu zajímavými tématy. Je konečně nezaujatý, což se hrozně cení obzvláště v době kdy se všechny média snaží hrát na city. Autoři se snaží (velmí úspěšně) o seberefereflexy národa.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Hnus velebnosti!!!! jen by mě zajímalo, kdo je cílovou skupinou.

Leon (1994)

nadherny vyvažený film s poměrně nečekaným závěrem. dlouho jsem se mu vyhýbal. ale dnes už vím, že to byla velká chyba.

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

pohádka s odrazem současné vlády. už jen aby přišel nějaký princ a zachránil nás... daň z hlíny, daň z trakaře, daň ze vzduchu, ta nás ještě čeká....:)

Vínečko (2011) (pořad)

Mám rád víno. Rád se o něm dozvím nové věci. Pořad sleduju pravidelně od začátku, ale neustále mi přišlo, že mi tam něco nesedí. Teprve dnešního dílu "Z Dobřic u Znojma" jsem přišel na to, co to je. Pozvat si do pořadu o víně odborníky na fotbal, zpěváky nebo herce co rozumí vínu jako koza petrželí je ten kámen úrazu. Pořad by snesl mnohem více odborníků, co by o tom řekli více. Co by přiblížili více lidem tu práci, ten vztah mezi tím co dělají a tím výsledkem a tradicí co se dědí v rodině.

Upřené dědictví (2011) (amatérský film) odpad!

byl opravdu problém se na to dodívat do konce..