• Válečný

Mrtvá hlídka (2002)

Velmi dobré! Jeden z mála filmů do kterého jsem se mohl opravdu vcítit. Jsou filmy které vás dostanou svým příběhem, ale tento vás jakoby pohltí svou ponurou atmosférou. Opravdu výborný Thriller.

Hitler kaput! (2008)

Lepší parodii jsem už dlouho neviděl. I přes to, že jsem film viděl jen v ruštině, smál jsem se od začátku až do konce. Totálně vyladěné covery písniček.

M*A*S*H (1972) (seriál)

M.A.S.H., co jen říci? Břitká protiválečná série, plná černého humoru, který je i přes nespočet epizod stále na výši. Počet epizod, ale občas ubírá na zajímavosti a na můj vkus se občas až příliš dotěrně cpe do psychologie... Ale jen někdy...

Foylova válka (2002) (seriál)

Velmi povedená detektivní série zasazená do velmi neobvyklého prostředí. Ne, nemyslím Anglii, myslím období druhé světové války!

Griffinovi - Je to past! (2011) (epizoda)

4 hvězdičky už jen za nezapomenutelnou hlášku "It's a Trap!"... Jinak velmi povedená parodie i přes to, že již třetí díl!

Griffinovi (1999) (seriál)

Popravdě řečeno, něco takového jsem nečekal. Velmi svérázný humor spojený v vraždícím maniakem v plenkách a intelektuálním psem popíjícím Martini? Do shlédnutí první série pro mě neskloubitelná situace. Pravdou je, že i přes počet dílů si seriál dokázal udržet svůj standart až do konce.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Až na těch pár epizod, se stejnými úvodními gaučovými gagy, dost dobrý a často i vtipný seroš! ;)

Doma u Hitlerů (2009) (divadelní záznam)

Ano. Poněkud hrubší humor i výrazy. V každém případě divadelní hra jen pro ty, kteří jsou to ochotni akceptovat. Pokud si k téhle hře najdeme cestičku, budou nás scénky pronásledovat ještě dlouho. Uznávám ale, že ke konci je hra už značně hrubá a zasloužila by si trochu důstojnější konec... 3 1/2 hvězdičky...

Kmotr (1972)

Každý kdo je na tom inteligenčně lépe než Peter Griffin, musí tenhle film ocenit! poněkud delší, ale kdo miluje téma mafie, musí milovat jak knihy, tak i tyto filmy!