Experiment kolonie (2009) (pořad)

Velice zajímavá reality show (nejsem si jistý na kolik reálná), ale nemyslím si, že by mělo smysl vidět víc sérií než jednu. Parta lidí z druhé série mi bude ještě nějakou chvíli chybět... Vytknul bych tomu možná jen to, že útočníci při přepadeních neseberou ty důležité věci co kolonisté mají. Ale když to tak vemu, tak jsem za to spíš rád, protože jim vždycky fandim.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Tak dobrej pořad, že každej den se v Praze dívám jestli nevidím nějaký lidi s batohy , který by měli žlutočervenou značku na ledvince. Tak dobrej pořad, že dny i noci trávím sněním o účasti a vymejšlením potenciálních tras s Pit stopy. Tak dobrej pořad, že se mým vzorem stalo mnoho soutěžících i Phil. Tak dobrej pořad, že se mi zlepšuje angličtina (ale zhoršuje se všechno ostatní) díky neustálému sledování. Tak dobrej pořad, že se má deprese, kvůli tomu, že jsem Čech ještě 2x zhoršila. Prostě to miluju... P.S. Hledám partnera (nejlépe někdo s kým bych vyhrál:)), kdo by do toho šel se mnou, ale myslím, že musím být americký občan a mít řidičák - never mind - to se nějak zvládne... Nejoblíbenější tým: Oswald a Danny

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

1. Série - 80 % 2. Série - 95 % 3. Série - 70 % 4. Série - 80 %

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

1. Série - 100 % 2. Série - 100 % 3. Série - 85 % 4. Série - 85 % 5. Série - 90 % 6. Série - 80 % 7. Série - 75 % 8. Série - 70 % 9. Série - 55 % Nejde nemilovat.