• Thriller

Sleeping Dogs (2024)

Někdy je možná lepší,když si na určité věci nevzpomenete.Pomalá průměrná krimoška na jedno zhlédnutí.

Chladnokrevně (1967)

Slušně černobílé natočený příběh dvou vrahů.

Ten den přijde (2016)

Hodně silné,drsné a smutné. Ředitel a kluci excelentní,jako celá tahle záležitost z Dánska.

Co má Jennifer na svědomí (2024)

Svým způsobem hodně nudné a vlastně je to jenom o natahování a natahování něčeho,co ani nebylo nijak zajímavé, pokud se to tak vůbec dá říci a můžete to sestříhat do 20 minut, je to jen o tom,že dáte záběry z policejních výslechů,do toho nějaké výpovědi vyšetřovatelů a dokument je na světě

Bodyguard na volné noze (2023)

Do přepadeni konvoje dobrý,ale potom,jako by někdo dostal prknem do hlavy a jede to dolů,jako turisti ze Sněžky.Hledal jsem něco ftipného a mimo slova Hulk asi  nic a po honičce na koních,už jsem jen nevěřícně,koulel očima.Stupidně hloupé a nezábavné béčko,vlastně vám tam ironicky příjde,ůplně všechno směšné.

Girl with a Gun (2022)

Úplně nezáživný příběh,kdy holce zabijou rodiče a ona se msti. Rozhodně to není akční, protože až na to,že se tam párkrát vystřelí tak tam žádná akce není.Když tuhle záležitost vynecháte,rozhodně o nic nepřijdete.

Rumah Dara (2009)

Asíjský gore slasher,který byl směšně stupidní,bez žádného nápadu.Krev tam byla a hodně,ale mě byli všichni úplně lhostejní,pro skalní fanoušky,to bude asi lahůdka,ale u mě,i když mám slashery rád,tak to až na pár scén,ničím nezabralo.

Odpočívat v pokoji (2024)

Vúbec ničím mě to  neuchvátilo a ten konec byl taky divně nedotažený.

Sicilský klan (1969)

Slušná krimi gangsterka,s velkými hvězdami a skvělou hudbou.Samozřejmně s odstupem času,je to trošku jiné,ale i tak to špatné nebylo.

Anaconda (2024)

Očekával jsem nějakou nízkorozpočtovou sračku,ale tady jsem byl opravdu překvapený,jak dobrý vizuál  to byl.