Star Wars: Vize - Série 2 (2023) (série)

Rozhodně oceňuji to, že to je to více animátorských studií s různým stylem. Bohužel je celkem velký rozptyl mezi kvalitou jednotlivých epizod. Dalším negativním jevem je pak to, že většina příběhů má nějakou postavu, co je citlivá na Sílu.  Osobně bych uvítal více příběhů z pozadí "obyčejných" lidí. Na druhou stranu, když už byly souboje světelných mečů, tak rozhodně patří k tomu lepšímu, co svět SW může nabídnou. Když to tedy budu hodnotit jako celek, tak je to rozhodně lepší jak 1. série. Bohužel to není zase tak svělé, abych tomu mohl dát více jak 3,5/5. Neurazí, některé epizody pobaví (Wallace a Gromit STAR WARS), ale jiné zase ve mě probudí to obrácení očí v sloup, co je to zase za kravinu (jáma).

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Velice příjemné a vtipné překvapení. Rozhodně jde vidět, že pokud má člověk dostatek financí, může natočit nejenom vtipné, ale i vizuálně hezké dílo ze světa D&D. A ano, po animovaných titulcích je ještě jedna scéna.

The Mandalorian - Kapitola 24: Návrat (2023) (epizoda)

Žádné šílené teorie se nepotvrdily. A upřímně jsem za to rád. Důstojné zakončení 3. řady, které nepřineslo žádný wau efekt, přesto nabídlo dostatečnou akci a příjemný konec.

The Mandalorian - Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (epizoda)

Už mě to fňukání zdejších jednohvězdičkových "fanoušků" začíná srát a zejména naši slovenští "recenzenti" by neměli raději hodnoti....Dát jednu hvězdu fakt může jenom trouba, co si léčí frustraci z toho, že tam nepobíhá "baby Yoda a Disney všechno zničilo". Fakt čím dál horší komunita věčně brblajících a nespokojených lidí... Samotný díl velice dobře zpracovaný. Navíc zásadní okamžik ohledně samotného Mandaloru a jeho budoucnosti. A docela podstatné vysvětlení, co se stalo s droidy Konfederace po rozkazu 66 a následné deaktivaci.

The Mandalorian - Kapitola 21: Pirát (2023) (epizoda)

Garazeb Orrelios. Další z Rebelů naživo:) Za mě skvělé a nečekané cameo. A zbytek více než nadprůměr, rozhodně kvalitně natočené a dost příběhů rozpleteno. A pár náznaků, kdo stojí v pozadí útoků pirátů. Což pár zdejších ukřičených jednohvězdiček nechápe a nejspíš ani nechce chápat:)

Star Wars: Vadná várka - Bod zlomu (2023) (epizoda)

Vzhledem k teorii, že Klony mají být 1. fáze tzv. Dark Trooperů, tak to ještě bude dost zajímavé. A jak se říká, škoda každého mučení, co nezíská informace:)

The Mandalorian - Kapitola 19: Obraceni (2023) (epizoda)

Spousta lidí bude doslova "brečet", že tam není Mando 58685163 minut z 42. Ale toto bylo dost podstatné. Nejenom to ukázalo, co se dělo s důstojníky atd. Impéria, ale také nám to poodhalilo další střípek. Chápu, že mnozí ani netuší, která bije ohledně těchto postav. Ale to už je bohužel jejich smutný problém, že nedávají pozor a tečou jedině tehdy, když tam chodí malý yoda. A ne, většina to fakt nesleduje kvůli nim, většina to sleduje, protože je to kvalitně napsaný a zahraný seriál, který je vysoce nadprůměrný nejenom v rámci SW.

Velma - Velma Makes a List (2023) (epizoda) odpad!

Tak konec. To se nedá. Jeden z nejhorších seriálů nejenom v tomto roce ale celkově.