Mise nový domov (2016) (pořad) odpad!

Co tomu hodit, co tomu dát?Na jednu stranu je myšlenka dobrá a může to někomu pomoci zažít pět minut slávy, na druhou je to komercní slepenec reklam na všemožné produkty a nováckou produkci.Tzv. nechci slevu zadarmo zabalené v brnkání na city vykojených žen.A osobně kdo byl někdy na nějaké stavbě, tak dá za pravdu že mnohé přeměny prostě za pět dní nejdou zejména technicky, je to honba za senzací a dělaní z lidí debily. Dám tomu jednu hvězdičku že se lidé můžou cítit zase na vrcholu, ale prostředky dárců jsou sprosté. Edit-Měním na odpad, ten product placement a reklamy zejména jedné realitky jsou nechutné.Češi neumí dělat product placement bez toho aby zhnusili celý pořad.Pergnerová co se diví tomu že i slunce zapadá tomu taky nenapomáhá...

Svatba upírů (1993)

Viděl jsem i Ples upírů a ten jaksi vyšuměl ve vzpomínkách narozdíl od Svatby upírů.Proč je dávám do rovnítka?Já ne, ale zdejší pseudointelektuální internetová elita to rádá dává do rovnítka a strašně se diví že jim nějak nevychází. Svatba upírů je náš film v našich reáliích, takže humor a herci jsou mi velice blízcí.Bartošová byla neuvěřitelně krásná a takový odchod jaký měla ona si nezasloužil nikdo. Někdy doufám že se zase bude točit po Soukupovsku, proč protože jsou to pohodové filmy, které si na nic nehrají.

Discopříběh (1987)

Film zraje jako víno díky velice lidském příběhu bez příkras, v porovnání s novodobou českou produkcí je to artový počin hodný dání do zlatého fondu kinematografie.Pamatuji si, že jednu dobu to bylo v černých číslech tak mám pocit že nejsem sám kdo to vidí.

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Tento film ukazuje pohled na svět tzv českého pepíka, všechno a všichni jsou zlý jen já jsem pupek světa.Vzhledem k tomu že je to pokračování geniálního dobového filmu, který zraje jako víno, je to pohled tristní.Osobně jsem často nabýval dojmu, že je to nepřiznané pokračování série Kameňák, tentokrát o chloupek drsnější.

Bony a klid (1987)

Skvělá, ba přímo famozní československá osmdesátková gangsterka.Láska, moc, peníze to vše hlavní hrdina okusí, ale jak rychlá je cesta nahoru, tak dolu je ještě rychlejší.Člověk se ani chvilku nenudí a hltá další příběhy v reáliích dob nedávných.Co by se dalo film vytknout je nadužívání "Frankie goes to Hollywood" né že bych tuto skupinu neměl rád, ale když slyšíte Relax co pět minut, tak vás to začne otravovat. Zamrzí pokračování tohoto snímku, které je více než zlé a nedoporučuju ji ho vidět, zkazí Vám iluze.

Český slavík Mattoni 2017 (2017) (pořad) odpad!

Festival politické písně, tentokrát z opačného názorového gardu.Je vidět jak si ty naše celebrity vyskakují, přičemž v zahraničí by si o ně ani neopřeli kolo.Přeji ať Ortel příští rok vyhraje, je to sice hudební žumpa alà kabát, ale ty protáhlé ksichty chci vidět.Edit-Takže Ortel vyhrál, ale jelikož to nejde na vrub světonázorového proudu, tak se udêlaly kličky aby pravda a láska zvítězila a to za každou cenu.Jak se teď cítíš Matonoho, že si ze sebe udêlal pěkného kokůtka?O Sokolovi se to ví už dávno.P.s.:Soutež bych spojil s MTMZH, úroveň je stejná.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Seriál se z oddechové slátaniny přehoupl do pekla na zemi, kde není díl aby neskončil nějakým umrtím, zraněním, útokem.Tak trochu si říkám pod jakým scenáristou se ta změna stala(Mám tušení že ulice je také jejich dílo).Osobně poslední náměty dílů mi ženou myslenku, že ten kdo to píśe musí mít posraný zamindrákovany život a cpe to do hlavních vysílacích časů v týdnu aby se necítil v těch sračkach sám.Jdi se léčit scenáristo!

Co s láskou (2014) odpad!

Američani umí ve filmech vše znásobit, zatímco co u akčních filmů je to mnohdy žádoucí u romantických srágor je výsledek něco co se těžko dá pochopit .Vše dokonalé, všichni krásní mladí a neklidní a v garáži pěstěného veterána vzor 70. léta, sex končí společným orgasmem pod pokrývkou která vše zakryje. Přiznàm se že na zabití času nepohrdnu Rosamundou, tam to ale vše tak nebije do očí.Tohle jsem viděl v podobnou dobu a výsledek je brakový.

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (pořad) odpad!

Český národ je nejenom plný kutilů, ale hlavně debilů.Řekl bych že to jde tak trochu v ruku v ruce, Láďík nosí čepici dozadu a všude je jak desetiletej sráč včetně chování, mám takový dojem že jen maskuje tu velkou díru v hlavně po té lobotomii.Aspoň plus to má, zalezl do času a vod, které jsou vcelku zdraví neškodné.

Očima Josefa Klímy (2014) (pořad) odpad!

Klímo, Klímo za ty provokace bys měl dostat na banjo.Nejlépe když tě zase napadne nějaká podělávka v režii a provedení mixu modrý kód a policie v akci tak si jednu flákni...