Miami Vice (2006)

Vyborny scenar, skvely herci, nezabudnutelny soundtrack, realisticke akcne sceny, neskutocna praca s kamerou...Film nema chybu! Najstylovejsi film aky som kedy videl! Nebyt Manovho Heatu, tak nemam problem tento film oznacit ako najlepsie majstrovo dielo!

Dead Tides (1997)

Celkom obstojne becko. Je to taky mix erotických thrillerov, dobrodruznych a akcnych filmov. Odohráva sa to v atraktívnom prostredí. Na tri hviezdy to film dotiahol hlavne vdaka uz nebohym sympatakom Piperovi a Goddardovi, na ktorych sa dobre pozera.

Ulice smrti (1991)

Slaby priemer, ale lepsie ako dalsie stretko Lamasa s Parem (Riskantna sazka).

Riskantní sázka (1998)

Pre mna sklamanie. Od filmu kde sa proti sebe mali postavit dve ceckove hviezdy akcnych filmov som cakal nieco uplne ine. Minimalne to ze aspon v zavere dojde na fight Pare vs Lamas. No nakoniec tu Lamas hra nejakeho brejlovca, ktory za cely film neda ani ranu.

Sci-fízl (1996)

Blade Runner v ceckovom baleni. Skoda. Piper je borec do ringu. Aj ked s likvidovanim mimozemskeho odpadu ma tiez svoje skusenosti:)

Vycvičen zabíjet (1996)

Posledna past v ktorej Dragon hraje ucitela s drsnou minulostou, ktory tentokrat likviduje neschopnych Irov. Vsetky paste som ohodnotil 3 hviezdami. Ani jedna si podla nna nezasluzi 2 a ani jedna to nevytiahla na 4. No predsa len su tam nejake rozdiely. Medzi najlepsie paste podla mna patri 1,4 a 8 diel. Medzi tie najhorsie asi 2 a 6 diel. Tak ci tak, Krvava past je v ramci zanru celkom fajn seria, v ktorej sa neobjavuju nejake skoky v kvalite. Skratka stary dobry zabavny priemer od 1 az po 8 diel.

Lovci lidí (1995)

Standardna Krvava past, tentokrat v style Utecenca. Dragon v uvode zmlati par typkov v bare a da sa dokopy s nejakou stetkou, vdaka ktorej sa namoci do poriadneho svinstva. Skratka v nespravnom case, na nespravnom mieste.

Krvavá pěst VI (1995)

Prepadnutie sa tentokrat nekonalo v pacifiku ale niekde v pusti. Rovnako kvalitny diel ako predosle. Filmy s Dragonom su vo svojej podstate zabavne.

Lidský terč (1993)

Hard to kill Don the Dragon Wilson. Tak trochu Tazko ho zabit v slabsom baleni.

Krvavá pěst IV (1992)

Vymahac dlhov Don Dragon v stvrtej pasti stale kope v duchu kvalit predoslych dielov. Dragon vs. Daniels predvadzaju najlepsi fight z celej serie.