Jurský svět (2015)

nemá na Jurský park lepšie ako Stratený svet: Jurský park hudba bola skvela Spoiler: zaujímavé bolo ten Raptory poslúchali toho človeka a nakoniec vypadalo obrátia proti nemu poslúchať vytvoreného dinosaura príliš múdry a nakoniec prepustili Tyrannosaurus Rex, Raptory útočili toho vytvoreného s vytvoreného zožrala ryby dinosaurus. Zloduch ako každom dielu ten Jurského parku porazený nejakým dinosaurom tenetokrat Raptorom koniec spoileru

Policajtem proti své vůli (2005)

dobra komédia najlepšie bolo Spoiler hádali Fiddler s Vann na tom koho kto devka pri a vtipne po jedle hovädzieho mäsa keď prdieť až tak neznesiteľne ten Fiddler, dobre bazéniku tam čakať hovorili gastrami,a ešte podezreleho auto cez plot hýbať podozrenie na zadok. Vann povedal, že ho kryje pan Masarity tym myslel Fiddler aby uhryzol do ruky a schytal to rovno do zadku. Najlepšie bolo v letisku ta osobná prehliadka Vann hodil na Fiddler povedal kto je koho devka.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Vynikajúci film so zvukovového ako aj filmového Spoiler najviac páčilo sa mi vyliečenie Thorina Pavézy z dračej nemoci vlna zlata padal do svojich hlbín ako Bilbo Pytlíka uznával za svoj najlepšieho priateľa Thorina Pavézy a ta veľkolepá bitka elfov, 2 trpasličích národov, ľudí a škretov posledná bitka trpaslika ako Thorina Pavéza nechal prebodnúť aby zabil veliteľa škretov. I Legolasova bitka skvela ako aj zabitie draka Šmaka jednoducho vynikajúci film nedá na dlhé veky.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Najlepšia bola ženská Ronda Rousey bola dobra s tou zakončením chlapi a aj Antonio Bandears s tým dotieravým spomínaním na svoje staré časy by väčšina hodnotila dolu ak pre tých ktorý to pochopili tie monológy dávali nahor. vyber týmu bol dobre spravený čo mne páčilo Spoiler: keď na začiatku musel po človeka do vlaku na jednu misiu, keď zistil že chlap ktorého ma zabiť Mel Gibson počas tej misie tak zúril keď ešte ako čerešnička Mel Gibson postrelil jedného jeho človeka preto, že zradil jeho starý známy tak vyhodil starý tým a išiel hľadať novy tým ktorý by boli spravili s nim tu misiu spravili tu misiu na výbornú keby on nemal GPS senzor vďaka vyhľadali jeho ľudia a zajali jeho novy tým pádom vrátiť oznámiť o misií Harrisonovy Fordovi, že ide sám na sebevražebnu misiu k tomu pridal Antonio Bandears ktorý hľadal pracú tak zobrala navyše sa vrátil starý tým na tu sebevražebnu misiu a podpora o ktorej nevedel bol Harrison Ford s Arnolda Schwarzeneggera týmom vďaka čomu porazili Mela Gibsona a ušli k tomu z tej vybuchujúcej budovy koniec spoileru páčila hudba ako aj tie prístupy postav

Strážci Galaxie (2014)

Cely film bol vynikajúci k tomu dobra hudba aj postavy stvarnili spoiler: ale keď zomierala mama a on nevedel že ty majú zaniesť za ocom ale vychovali podľa seba 23 rokov on nebude vedieť on jeho otec starej civilizácie mimozemšťanov. Ale jeho prezývka Starlord keď ešte pritom tancoval. Vynikajúci ako oni 4 ľudia bili o tu guľu a to boli Quill, Rocket, Groot a Gamora a potom utek väzenia kde do partie pridali Drax kde oni snažili predať guľu zberateľovi ale jeho služobná kameňa dotkla aby sa mohla oslobodiť ale odrovnala sa a pri tom Gamora vo vesmire zomierala a on Quill ju zachránil a ich zachránili Ničitelia dohodli ako zničiť Ronana tak skoro sa aj uskutočnili ale povedal veliteľovi polície že správal ako 100% bola dobra. Šéf Ničiteľov bol dobrý perom odrovnal keď okolo neho bola Ronanova armáda podľa toho ako pískal tak ničil tým perom. Groot zachránil 4 ľudí. Odrovnali Ronana tým kameňom a konci najlepší víťazný tanec malého Groot ktorý povyrastal keď tam zachraňoval skoro zomrel. koniec spoileru preto hodnotim 4* len vytkol nejaké otrepane frázy nejaké činí spravili vo viacerých filmov dal preč ale inak dobry

Pat a Mat - Gramofón (1981) (epizoda)

Veľmi dobre ako po zničenom gramofone opravat nakoniec najlepšiu hudbu dali.

K - Season 1 (2012) (série)

Vynikajúca hudba dobre spracovane postavy začiatok zaujímavý ako po Shirovi išiel Kuro prezývaný čierny pes a Shiro mal ochranu mačky Neko ale koniec najlepší ty králi daimaiklov meč nad hlavou spoiler: cele anime bola bitka 4 kráľmi a to červeným , modrým, bezfarebným a stiebornym s požehnaním 5 kráľa a to druhého kráľa zlatého páčilo sa mi tam umierali postavy. koniec spoileru. Preto 4 * pre mňa príliš hlbokú myšlienku .