Dámy a pánové, dobrou noc (1976)

Informace pro případné konzumenty tohoto filmu: nevěřte zdejšímu vysokému hodnocení. Ve filmu jsou jen dvě opravdu komické scénky (generál na hajzlu a závěrečná přehlídka gerontů) a to je sakra málo na skoro dvouhodinový film.

Typicky ženská reakce (1976) (TV film)

Zase jedna normalizační komedie, při které se člověk ani jednou nezasměje. Ale tři věci mě při jejím sledování přece jenom zaujaly: Přeučilova paruka, Řehořův dvojitý svetr a krásná Evička.

Pára nad hrncem (1950)

Sázím jednu rudou hvězdu za následující předsvatební dialog: "Kam pojedeme na svatební cestu?" "Prostě tě svezu v práci na jeřábu!"

Na tý louce zelený (1936)

Jára Kohout ve vrcholné formě. Kdyby dostával víc takových rolí, tak mohl být českou komediální dvojkou třicátých let.

Mimo zákon (1986)

Šťávu tomu dal až nástup Roberta Benigniho do basy. Do té doby to byla docela nuda.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Tak já vám teda tu čtvrtou hvězdu dám. Přesvědčili jste mě.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Nedá se nic dělat, ale když se u nějakého filmu nebo seriálu po většinu jejich stopáže nudím, tak nemůžu dát víc než dvě hvězdy. Kvalita nekvalita.

Lovec senzací (1987)

Leoš Suchařípa: 5*, všechno ostatní: 1*.

Dlouhá bílá nit (1970) (TV film)

Smutný příběh ze smutných časů, které se podle některých troubů bez paměti vyznačovaly velmi dobrými mezilidskými vztahy.

Poklad hraběte Chamaré (1984)

Tolik uřvaných karikatur jsem ve filmu už dlouho neviděl. Tak nevím, co je horší: Troška jako manýristický pseudoumělec nebo Troška jako vypravěč kameňáckých vtipů.