Hostel (2005)

Absolutní kravina, při který sem se chvílema válel smíchy pod gaučem. Strach ani znechucení to vemě nevyvolalo ani náhodou. Je to fakt velešpatnej horor, ale kdyby to bylo zkrácený tak na hodinu tak by to byla fajn komedie. Tři hvězdičky dávám proto: 1* je za kozy těch dvou lehkých dívek, 2 * je za ty cikánský děti (to ostatně nemá daleko do pravdy) a 3 * je za to jak ten řízek tý japonce stříhá to oko (to sem se fakt málem po*ral).

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Shlédl sem to párkrát a je to docela sadomasáž. Nekonečnej, stále se opakující shitovej děj podpořenej hroznejma hereckejma výkonama. NEŽ NA TOHLE KOUKAT, TO SI RADŠI PUDU CIGÁREM VYPALOVAT MATEŘSKÝ ZNAMÉNKA!

Snowboarďáci (2004)

Tenhle film mě vážně docela urazil. Je tam sice pár dobrejch fórů, ale to co předvádí Kotek s tim druhym je fakt síla. Tohle veledílo má bejt zaměřený na věkovou skupinu náctiletejch a já do týhle skupiny patřím, ale neznám nikoho, kdo by se choval jako ty dva dementíci. Starším generacím to může možná připadat vtipný, mě ale jako náctiletýho to fakt uráží.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Naprosto infantilní podívaná s naprosto hroznejma hercema snad kromě Bohdalky, Nárožnýho a Jiráskový. Proložená děsnejma dialogama, režírovaná soudruhem Adamcem. Fakt viděl sem hodně, ale tohle se vážně nedá.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Tak tenhle seriálovej dokument se fakt povedl, ještě aby ne za ty prachy. Je to v podst. vojín Rayen rozvlečenej do deseti dílu (škoda že jich neni víc). Taky je fajn, že se tu skoro nevyskytovalo to posraný americký vlastenectví. Velice kvalitní podívaná nádherně zpracovaná a dobře zahraná. End

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tak tenhle film mě fakt chytil za srdce. Filmy z vězeňskýho prostředí moc nemusim, ale v tomhle filmu se objevilo tolik emocí, naděje a lidskosti co jde do 140 minut jen nacpat. Už mě nic nenapadá, snad jenom DOKONALOST SAMA!

12 opic (1995)

Naprosto krutý sci-fi. Při sledování tohodle filmu sem se nešel ani vychcat. Velice mě potěšile, že v takle složitym příběhu se nevyskytla ani sebemenší muška. Bruce hrál skvěle a to co předváděl Brad Pitt byl úplnej nářez. Podle mě nejlepší sci-fi, co sem měl tu čest vidět. Bohužel hodně lidí to vodsuzuje, protože to nepochopěj, ale to je jejich škoda.

Barbar Conan (1982)

Tento film mě asi před deseti lety zasvětil do světa fantasy a ukázal mi, co mě bude v budoucnosti bavit. Arnie hraje sice poměrně dřevěně, ale u Conana to působí drsně a docela i vtipně. Jinak, v tomhle filmu hraje asi nejkrutější soundtrack, co sem kdy slyšel a vůbec je to vedle pána prstenů můj nej... fantasy film.