• Thriller

Zone Blanche (2017) (seriál)

Jednoznačná topka tohto roku čo som videl. Všetko bolo zaujímavé. Atmosféra, jednotlivé prípady a celkový dojem bomba. Žiadne nastavovanie a predlžovanie sa nekonalo.

R (2010)

Celkom sa to dánom podarilo. Atmosféra všade ponurá a hneď viete ako to dopadne celé.Toto nieje väzenie hollywoodskeho typu a tu by aj Sly mal problém. Kvalitný malý film, ale nie príliš milý.Jednoducho zo života mladého väzňa.

Rázová vlna (2017)

Tak užil som si konečne niečo z Hong-Kongu Dobre sa pozeralo na to, bolo to aj napínavé a aj akcie bolo tak akurát, takže spokojnosť.

Temné zločiny (2016)

Piči ma nasrali. Ukážka vyzerala luxusne a tešil som sa. A výsledok? Zlátanina, ktorú som ledva dopozeral. Jim my nevadil, ale čo ma iritovalo bola tá angličtina a debilné takmer všetko. Škoda preveliká.

Whiskey zloděj (2017)

Nimród sa vrátil s plnou parádou. Netušil som čo môžem čakať, ale dosť milo a fajne ma prekvapil. Paráda na celej čiare a to mám ešte whiskey rád :-)

Požáry (2010)

Denis akože super. Od začiatku bolo jasné že totokaj skončiť dobre sa nedá a nemôže. Jednoducho vystavaný celý príbeh a je len na škodu že to človek uhádne už tak zavčasu filmu. Ale zážitok to aj tak nepokazilo. Len tak ďalej Denis.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Dobrých mini seriálov je málo a tento sa ČT podaril. Zasa kúsok histórie ako skoro obyčajný ľud na piču od života dostal.

Ten dvanáctý (2017)

Jako popiči čo ten chlap prežil a zvládol. Ako tu ktosi napísal, ja by som bol zmrzol abo umrel po 10-tich minútach vo filme, nieto ešte v skutočnosti. Čosi vadilo čosi nie ale v konečnom dôsledku paráda s chybami.

Aljaška (1996)

Škoda, tohto premárneného potenciálu. Film hore ťahá príroda a príroda a ešte raz príroda. Ani tak nevadil klasický príbeh kde od začiatku viete ako to bude pokračovať, ale niektoré veci jednoducho celý film potápali dole.Rád sa pozriem na tento film ke´d bude v telke a ja budem pri ňom driemať.

Cizinec ve vlaku (2018)

Začiatok kurva dosť dobrý, ale potom sa to zmení na klasickú kokotinu, ktorá nemá zmysel a nik nevedel ako pokračovať, tak tam jebneme zopár výbuchov, vykokotený vlak a nápodobné stupidity. Škoda preškoda. Sa my rozum zastavoval.