13. komnata - 13. komnata Pavly Sudové (2007) (epizoda)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Pavla Sudová: neznám / vadí mi / neutral / mám rád

13. komnata - 13. komnata Markéty Zinnerové (2007) (epizoda)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Markéta Zinnerová: neznám / vadí mi / neutral / mám rád

Fenomén dnes (2007) (pořad)

Dobrý cyklus dokumentů o současných jevech v souvislostech, nad kterými se vždy zamýšlí dvojice tvůrců - redaktor a režisér. Například všeříkající název dílu Oběti a viníci je docela depresivní sonda do myslí „účastníků“ autonehod, "domácí násilí" v dokumentu Roky s nepřítelem, Češi v krizových oblastech v reportáži Návraty z misí a další. [8/1O]

Hugo z hor (1987) (seriál)

Tady je příklad, co všechno se dá najít na výzkumné výpravě. Takový milý, chlupatý, Hugo Sněžný... :o)

Pat a Mat - Akvárium (2003) (epizoda)

Dva nešikové se pouští do jakékoliv opravy či výstavby. Pak že to nepude... Nic není problém! Legendární postavičky a hudba z tohoto seriálu potěší prostě vždy jak malé, tak velké diváky. [1O/1O]

Pat a Mat - Gramofón (1981) (epizoda)