A co Bob? (1991)

Nie je to typ komédie, kde sa človek naplno smeje. Skôr také menšie pousmiatie pár krát za film, ale aj tak sledujete film s priblblým úškrnom počas celej stopáže. Za to môže hlavne výkon Billa Murraya, teda skôr jeho xicht a imbecilný prejav, ktorý v tomto filme predviedol. Majster Yoda nie je vôbec zlý režisér. 60%

Barbaři (1987)

Dvaja neskutoční borci, sympaťáci a neherci v primitívnom fantasy inšpirovanom pravdepodobne Barbarom Conanom. Riadne WTF, ale s prižmúrením oka sa to dá dopozerať. Tak vysoké hodnotenie dávam hlavne kvôli ústrednej dvojici nehercov, ktorí ma ale bavili počas celého filmu. 45%

Louskáček (1990)

Luskáčik je pre mňa sklamaním. Ani vo vtedajšej konkurencii nemal veľké šance obstáť. Veľmi priemerná animácia a na tak krátku stopáž ani nemá nejak pútavý dej. Na druhej strane je tu použitá slávna hudba, ktorú pozná snáď každý. 45%

Kniha života (2014)

Odpornejšie a nesympatickejšie animované postavičky som už dlho nevidel. Veľmi nudný animák s pre mňa celkovo odpudivou animáciou. Celkový dojem je podpriemerný. Tunajšie hodnotenie filmu je až moc veľmi zhovievavé. 40%

Miley Cyrus - Malibu (2017) (hudební videoklip)

Celkom dobrá pesnička, no klip je moc pekne zostrihaný a na vysokej úrovni. Škoda, že nič čo by bolo nejak extra zapamätatelné.

Maffiósso (1998)

To ako fakt sa na tomto niekto zasmial? Debilita najhrubšieho zrna. Paródia na mafiánky, ktorá nemala nikdy vzniknúť. Každý jeden gag bol úplne neprirodzený a totálne na silu. Vrchol nevkusu. A dej? Čo? Chce se mi zvracet ! 25%

Dámy nebo nedá mi? (2002)

Niekedy padne vhod takáto buranina. Je to tak trochu výplach, ale kupodivu sa na tom dá zasmiať. Celkom mi to sadlo aj keď musím uznať, že sa jedná o čistú americkú, prehnanú a naivnú stupiditu. Herci zahrali adekvátne k tomuto žánru. Scenárista si trocha uletel. Každopádne je to oddychovka nie pre každého a nie pre každú chvíľu. Ale rozhodne sa dá na tom zasmiať a to si cením, kedže je to komédia, ktorej účelom je baviť. Účel splnený. 65%

Maratón (2012)

Na holandský film je to veľmi slušné. Vôbec nie zlý film. Dej bavil, aj keď je to možno trochu ohratá téma. Natočené je to vcelku slušne. Nebyť pomerne dosť nesympatickej hereckej štvorici, mohlo ísť hodnotenie o niečo vyššie. 65%

Akce Arktida (2014)

Pekné dobrodružstvo, ale až moc prepísknuté. Slušný vizuál a miestami krásne zábery. Toť vše. Film je hlavne pre mladšie publikum. Znovu vidieť netreba. 40%

Zrození Evy (2002)

Zopár vydarených záberov a príjemná hudba, ale okrem toho nič čo by stálo za pozornosť. Teda okrem tých fajných ceckov v každom treťom zábere. 40%