• Krátkometrážní

Plurality (2012)

Prečo tak veľa krátkometrážnych filmov skončí v tom najlepšom? Normálne neviem, čo si mám myslieť. Počas posledných štrnástich minút ma príbeh dostával do varu, a odrazu koniec. "My chceme viac!", isto kričia ľudia po dopozeraní tohto sci-fi. Bolo by pekné vidieť nejaké pokračovanie, najlepšie celovečerné. I keď sa nič extra nestalo, nestihol som sa nudiť. A vyzerá to naozaj profesionálne!

Prokletý ostrov (2010)

Skvelá atmosféra, človek nevie čo je pravda a čo nie. Celý film sa postupne zamotával a už v polke filmu som sa nevedel dočkať ako sa to všetko odmoce. Záver ma však sklamal, mohlo tam byť niečo akčnejšie, lepšie, zaujímavejšie. Za prvých 90 minút filmu by som dal 4 alebo kľudne aj 5 hviezdičiek, ale za poslednú polhodinku maximálne 2. Celé mi to pokazilo dobrý pocit z filmu. Nakoniec to zachránila posledná veta. Ale vyše dvojhodinový film nemôže byť dobrý iba kvôli nej. DiCaprio zahral skvele ako obvykle, tak isto aj Mark Ruffalo.

Eminem feat. Rihanna: Love the Way You Lie (2010) (hudební videoklip)

Video dobré, hudba skvelá. Dominic Monaghan je jeden z mojich obľúbenejších hercov, a Megan Fox taktiež nezaraďujem nikam na spodok. Ale povedzme si úprimne: čo tu robí videoklip?

The Backwater Gospel (2011) (studentský film)

Parádna animácia, super príbeh, zakončenie ako sa patrí. Naozaj sa mi to páčilo, odzrkadlilo to momentálne postavenie cirkvi na svete. Chudák spevák, že bol v menšine. Odporúčam chlapcom pozerať v noci v spoločnosti nejakej dievčiny, dievčatám odporúčam pozerať cez deň a v spoločnosti 3-5 kamarátiek.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Za prvé 2 alebo 3 série jednoznačne plný počet hviezdičiek, ale časom sa mi seriál prestáva páčiť, humor už nieje až taký dobrý, skôr sa mi zdá robený nasilu. Príchod nových postáv tomu tiež moc nedopomohol. Škoda, štvoricu kamárátov a Penny som si obľúbil.

English is easy, Csaba is dead (2002) (divadelní záznam)

Skvelé! Všetky diely som si vypočul počas letnej brigády v Nemecku, keď som cca 10 hodín denne robil stereotypnú prácu. Vďaka pánom mafiánom mi práca išla oveľa rýchlejšie. A keďže sme to počúvali asi každý tretí deň, mesiac vkuse, momentálne viem väčšinu replík naspamäť.

Vo štvorici po Slovensku (2012) (pořad)

Hlavne prvé 3 alebo 4 diely boli naozaj skvelé. Kto má rád Partičku tak si isto príde na svoje. Ba čo viac, môže sa dozvedieť o rôznych krásach Slovenska, o ktorých by inak nemal ani páru. Ja osobne som si vyhliadol pár miest, na ktoré by som sa určite chcel vo voľnom čase vydať. Skvelá zábava, viacero zaujímavostí, miestami však málo alebo naopak až príliš veľa humoru.

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Už len pohľad na počet percent ktoré prischli tejto relácií musí človeku dokázať, že pozrieť si čo i len jednu časť je obrovská strata času. Príde mi divné keď sa niekto zaujíma o súkromie alebo večierky tých najväčších hereckých a speváckych hviezd. Preto skutočne nedokážem pochopiť: čo za človeka môže mať záujem o "slávnych" ľudí zo Slovenska? Prečítal som si cca 10 ostatných komentárov a súhlasim s každým z nich. Zaujímavý komentár: Kangaxx: "Odpad, nie za spracovanie, ale za tému, ktorej sa venuje." - odpad!

Odpískané (2008) (pořad)

Konečne nejaká dobrá športová relácia, ktorá prináša výsledky nielen z najvyššej slovenskej futbalovej a hokejovej ligy, nejakých významnejších európskych futbalových líg a NHL. Obzvlášť ma potešilo zaradenia reportáží z basketbalovej, volejbalovej čí hádzanárskej extraligy. Dĺžka 55 minút je myslím si ideálna, stihne sa urobiť viacero rozhovorov alebo pohľadov do rôznych tabuliek. Vždy keď mám na to príležitosť, tak si rád Odpískané pozriem. Skvelé zosumarizovanie pre športového fajnšmekra.

Kakao (1997) (pořad)

"Talk-show" Kakao je veľmi ťažké hodnotiť. Keď som bol ešte malý chlapec tak som si to vždy rád pozrel. Pamätám si dokonca ako som si hrozne prial raz tam ísť a súťažiť. Ale myslím že keby si to pozriem teraz, viac ako jednu hviezdičku by som nemohol dať. Preto volím neutrálne.