Fontána (2006)

Pan režisér Darren Aronofsky opět všem dal najevo, že jeho filmy si zaslouží být ve statistikách dvou set nejlepších filmů. Mě osobně film uchvátil a především s odstupem času jsem měl k filmu stále kladnější vztah. Jediná chyba bylo trochu „slalomování“ ve scénáři, kde se člověk ztrácel, ale věřím, že po čase všem divákům nasedl do správných kolejích, i kdyby měli jiný postoj k filmu.

Krvavý diamant (2006)

Tak tenhle film mě dostal ! A to hlavně ze strany efektů a výborných herců. Bohužel scény, které měly díváky dojmout byly tak umělý, jak prsa Pamely Anderson .

Dům u jezera (2006)

Oceňuju už tak omývaný nápad a hlavně jeho zpracování. Tři hvězdy prostě nestačí !

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Koukal jsem v kině na tento film připoutaný na své místo. Husí kůže mě prolezla po celém těle a otevřenou pusu jsem měl tak hodně, div mi do ní nevlítla moucha. Vynikající obraz a výtvarné pojetí jen doplňovali bezkonkurenčně nejlepší sekvenční klipy s bezvadným střihem Takový filmový zážitek jsem zažil naposledy při Návratu krále každopádně je to pro mě filmová událost roku. THIS IS SPARTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

Vybíjená (2004)

Vydařená komedie z vtipně přidanými hvězdami jako Lance Armstrong :-D , David Hasselhoff :-D :-D , Chuck Norris :-D :-D :-D ... Viděl jsem hada chcát,koně blejt,ale něco takové jsem neviděl...

Ajťáci (2006) (seriál)

Vynikající seriál britského humoru, který má určitě něco do sebe. Jsou scény, které mi připonají občas Montyho P., ale ty nahradí výborné scénky zvlᚍ z prostředí podzemního suterénu partičky IT.

Přátelé (1994) (seriál)

Seriál, který po celých deseti letech a desti sériií neztratil na vtipu a každý díl svou originalitu . Je velmi málo seriálů, kteří v dalších sérií jsou tak výborné, jako právě Přátelé. Je to opravdu skvost mezi komediálními seriály ba i seriály vůbec.

Rodinná válka (2005) (seriál)

Skvělý komediální seriál, který ovšem lidem nevpadne do hlavy jako jiné a lepší seriály z produkce HBO .

Podfukáři (2004) (seriál)

Od první po pátou sérii neztrácí tento skvělý seriál na šťávě, originální scénář a kvalitní kamera a režie společně s herci tvoří seriálem téměř nezapomenutelným. Opravdu si ho užívám a musím říct, že dobrý je i dabing. 89%