• Krátkometrážní

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Jako milovník bojového umění jsem byl z tohoto filmu naprosto odvařenej.Jedny z nejlepších bojových scén co jsem kdy viděl.Arénovky mám rád už od dob Krvavého sportu a tady to bylo dotaženo k dokonalosti.Adkinsův styl lahodí oku a zejména jeho souboj s Lateefem jsem schopnej si pouštět pořád dokola.Sice nám Bojka od dvojky trochu vyměkl ale ani ta omáčka kolem mě ve výsledku nenudila.A i kdyby tam zbytek filmu jenom strouhal brambory tak díky těm geniálním soubojům je to za mě jasných pět.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Od filmu kde hrají dva z mých největších akčních oblíbenců jsem čekal trochu víc.Děj jsem moc nepobral a jediná slušnější akční scéna v obchodě mě teda opravdu neuspokojila.Byla to slabota.

Babovřesky (2013) odpad!

Asi nejhorší film na který jsem kdy neuváženě šel do kina.Jelikož v tu dobu moc výběr filmů nebyl a my chtěli mermomocí na něco jít,tak jsme dali důvěru Troškovi jehož Slunce sena beru jako klasiku a mam je rád.A byla to obrovská chyba,protože ještě nikdy jsem neměl takový nutkání odejít z kina před koncem.Nechtěl jsem být za sraba co utíká z boje,tak jsem to nakonec přetrpěl a dokoukal to,ale na dvojku už teda odvahu nemám ani v televizi.

U pokladny stál... (1939)

Jako malej jsem filmy s Burianem měl fakt rád,ale když jsem se na to koukl teď,tak jsem odvařenej zrovna nebyl.Ani ty herecký výkony mě úplně nenadchli,třeba primář Marek mi vůbec nesedl.Za mě průměr.Ale třeba do toho zase dorostu a ocením to víc :-) A aspoň jsem se dověděl jak to bylo dřív s naším zdravotnictvím,pokud to takhle nějak bylo.To bylo zajímavý.