Bastardi (2010)

Rytmus, ty starý cigánský kokot...

Manderlay (2005)

Minimálně o stupeň horší jak Dogville. Téma svobody černých otroků mě moc nevzalo, většina herců se mi nelíbila a Bryce oproti Nicol je zkrátka nemožná. Má příjemný hlas, to jo, ale její postava jakoby ztratila všechnu šťávu. Přítomnost gangsterů se samopaly je samoúčelná a kulisy jsou tentokrát příliš nezajímavé. Film se prakticky stává zajímavým až ke konci, ale to už jej nezachrání. Pro mě je tohle hořké zklamání.

Idioti (1998)

Hodně kompromitující a šokující film ve kterém se Trier zamýšlí nad společností. Líbila se mi dokumentárně pojatá kamera a občas jsem si vážně připadal jako kdybych byl mezi účastníky i sám přítomen. Imaginazující a odpuzující zároveň, přitom vše stojí jen na hercích samotných.

Rembrandtova Noční hlídka (2007)

Líbily se mi kostýmy a ony artově podané scény jako z divadla, ale ten zbytek jsou jen ukecané a příliš strašlivě nudné žvásty. Postav je příliš, žádná nevyčnívá, hlavní postava je nesympaticky zahraná a celkový tok příběhu je velmi mdlý... Pokud tam tedy nějaký příběh v průběhu filmu dokážete zahlédnout.

House of the Dead 2 (2005) (TV film)

Oproti Bollově jedničce moc profi a moc okoukané. Herci neumí hrát a režisér vše bere příliš vážně. Některé scény vypadají, jako kdyby nezbylo ani na pár pořádných rekvizit. Navíc mi hodně vadilo, že většina postav chcípne skoro ještě před půlkou filmu...

Balada o Narajamě (1983)

Strašný. Tak debilní herce a dialogy jsem snad jakživ neviděl. Všichni tam buď nudně běhaj a nadávaj si, nebo si kradou jídlo, či se dohadují, kdo nechal mrtvé děcko na jeho poli. Vrcholem bylo, když žena jednoho z obyvatel řešila, zda jí ještě funguje frnda, aby se mohla vyspat s jeho bratrem, který byl jaksi na hlavu. Tu jednu hvězdu nechávám za námět a celkem dobře dramaticky odvedenou pasáž, kdy už KONEČNĚ syn nese svojí starou matku na Narajamu.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Nic moc. Poslední dva díly se mi líbily. Ten zbytek jako kulisa při práci není špatné... Čekám, že další série budou lepší.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad) odpad!

Je mi trapně a stydím se za náš "celebritní" tým. Kdyby tam byli sportovci, tak to ještě beru, ale banda kokotů je tak trapná a svými výkony ukazují, jak je náš národ slabý!

Red (2010)

Film za dvě hvězdy, ale Willis opět válí, takže jednu jsem musel přidat. Nicméně mě to fakt nebavilo a ten konec je jedno velké LOL!