• Krátkometrážní

Revoluce (2012) (seriál)

Po dvoch dieloch sklamanie... kombinacia neskutocnej nudy z Walking Dead druhej serie (kde sa prakticky nic nedialo) a "rodinnych hodnot" z Terra Novy... nuda nuda nuda, velmi malo svetlych momentov a hlavne pozeratelnych... dam tomu sancu este jednu cast, ak neoslovi, serial u mna skoncil... EDIT: ani po tretej casti (podla ocakavani) neprislo nic, cim by si ma tento ocakavany serial ziskal, takze po troch castiach s Revolution koncim nadobro a zostavam na 1* za zaujimavy namet.

Temný rytíř povstal (2012)

Nikdy som nebol fanusikom ziadneho Batmana, preto som nemal ziadne velke ocakavania na tento film. Trailery vyzerali lakavo a navnadili na film celkom kvalitne. Do kina som siel s tym, ze nemam co stratit a aj toto dodalo na celkovom hodnoteni. Genialny film! Tak, ako ma predosle casti nebavili, tu sa ukazala prava tvar Gothamu. Premakana kazda scena, genialna hudba v podani Hansa Zimmera, neskutocne charizmaticky a zaroven respekt budiaca hrca svalov Tom Hardy, za ktorym zaostavali vsetky postavy. Michael Caine mal vo filme asi 3 sceny, ale kazda bola velmi silna. Morgan Freeman je boh (tak ako nam to ukazal v Bruce Almighty). Pre mna do mojej Top20 urcite. Videne v kine 100%.

Hněv Titánů (2012)

Dufal som, ze dvojka bude lepsia ako jednotka, ale nie... jednotka mala minimalne lepsi trailer, toto bola fakt riadna konina s nelogickostami hadam v kazdej sekundu, kopa dristov, este aj akcia je nudna, Kronos v podstate nic neukazal, akurat ze je hdone pomaly a nic poriadne spravit nevie (Kraken aspon vedel zarevat :D)... 1* iba za Rosamunde a sem tam vtipneho Kebbella...

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Avatar krizeny s Princom z Perzie natoceny pod taktovkou Asylumu. Pekne obrazky, ale nelogickost a debilita na kazdom kroku.

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Neviem, co je horsie... ci nelogicke spravanie sa postav, ci debilny scenar alebo dementny film ako celok. Davno som nevidel taku nechutnu kravinu ako toto. Na toto sa ani Uwe Boll nechyta (no dobre, chyta :D len som chcel poukazat na zhovadilost tohto "filmu"), Asylum v tom musela mat prsty :D Cagea mam v podstate rad, ale tuto si to nezasluzi percento ani za neho. 0%

Avengers (2012)

Genialne spraveny film, kazda postava dostala dostatok vlastneho priestoru, krasne poprepletane ulohy postav, vtipne sceny boli vtipne, akcne sceny boli akcne, vyborne vybrane postavy a Ruffalo sa perfektne hodil na Hulka. Konecne som prisiel na chut Scarlettke, aj ked oci som nechaval ovela radsej na Cobie Smulders, ktora tu vyzerala neskutocne sexy! Najgenialnejsia scena je pre mna stretnutie Lokiho s Hulkom :D Nemam co vytknut, pre mna zatial najlepsi film roku 2012. Videne v kine 3D (100%)

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Najlepsia scena: zoskok uprostred bojiska na zaciatku druhej casti. Najemotivnejsia scena: objavenie tabora na konci 9. casti. Najsympatickejsia postava: medik Eugene Roe.