Skrytá identita (2006)

Dlouhé, pomalé, užvatlané, chaotické, nudné. Vypnuto. (12%)

Láska a příšery (2020)

Něco mezi romantickou pohádkou a dobrodružným filmem pro děcka. Za mě nezaujalo ničím, snad jen částí námětu o velkém hmyzu a obojživelnících. Jinak prostě taková pohádka pro děti s jednoduchým dějem, že neohrožený "princ" jde nebezpečnou cestu za svou "princeznou". (25%)

Vlk ze Snow Hollow (2020) odpad!

Jedna dlouhá, zmatlaná a nudná snůška blbých keců a hádek. Herecké výkony otřesné stejně tak jako hudba, režie... (8%)

12 Hour Shift (2020) odpad!

Odporný casting a film nedívatelná amatérská stupidita. (0%)

Polda (2016) (seriál) odpad!

Něco mezi Hospodou a Ulicí, ale made in ultrakomerční ubohá Prima. Trapárna a mizerie. (3%)

Babička v mrazáku (2018)

Přes nejistý rozjezd to nakonec byla docela dobrá černá komedie, u které jsem se párkrát, ale až ke konci, zhlasita zasmál. Některé gagy stály za to. (53%)

Vyšinutý (2020)

Hodně nasraný tlouštík a sebestředná blbá pipina v docela zajímavém duelu. Film je takový komornější, stále jezdí auty tam a sem. Pěkně se to stupňuje. Děj není lineární, ale různě uhýbá z běžných kolejí. Za podívání to stojí. Já držel palce tlouštíkovi. (54%)

Let It Snow (2020)

Chlap a baba doletí z Ameriky kamsi do Gruzie, aby snowboardili na zakázaném místě. Oba jsou typičtí Amíci, tedy vypatlaní jak poleno a po celou dobu filmu se chovají jako debilové. Co asi tak může při jízdě na zakázané hoře následovat... ? Příběh je velmi slabý, děj blízký nule, hlavní hrdinové jsou mi naprosto putna, atmosféra nula. A ke konci je to už zoufale špatné, jak tam ta koza jenom chodí zprava doleva a zleva doprava. (12%)

Zrcadla (2008) odpad!

Pitomá duchařina o nočním hlídači a starém baráku se zrcadly. Nuda a blbost k uzoufání. (7%)