Ifigenie (1977)

Červený plakát (1976)

Náruživost (1978)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1981/82.

Ovoce stromů rajských jíme (1969)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1981/82. O mrtvých jen v dobrém, leč toto dílo tedy dobré nebylo.

Rudovous (1965)

Tento film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov v sezoně 1981/82. Viděla jsme dvakrát v rozmezí generace, ale ani za mlada, ani za stara mně tento film nenadchl. Toširo Mifune ovšem skvělý, takže 3 hvězdy.

Suprugi Orlovy (1978)

Marketa Lazarová (1967)

Film byl uveden ve Filmovém klubu Alfa Sokolov poprvé v sezoně 1981/82. Já jsem ho viděla v kině v roce 1967. Bylo mi 16. Pochopila jsem, co je biják. Pamatuji si natřískané kino Svět. Film se promítal s přestávkou. Po první části více jak polovina diváků odešla, k mé převeliké radosti, neb Pavla Polášková již předvedla své nahé tělo. Film se hrál 3 dny - bohužel jsem šla až druhý den a tak jsem Markétu tehdy shlédla jen 2x. Od té doby mnohokráte. V Bánské Bystrici na festivalu filmových klubů jsem měla to štěstí, že jsem porozprávěla s Mistrem Vláčilem, lehce zrumovaným, ale stále moudrým a Palúchem decentně zestárlým. Markéta je moje milované bio.

Přepadení (1939)

Film byl uveden ve Filmovém klubu ALFA Sokolov s sezoně 1980/81 a ještě jednou 1987/88. .