Sandokan se vrací (1977) (TV film)

Seriálu se to sice rovnat nemůže, ale je to mnohokrát lepší, než to, co přišlo asi po 20 letech. Tomu už nemohla pomoct ani sebelepší mačeta!

Štvanci (1979)

Někdy mám pocit, že Malcolm McDowell není duševně zcela v pořádku :-) , ale to je tím, jak znamenitý je herec! Ty "blázny", které dokáže tak bravurně zahrát, to asi nedokáže nikdo jiný!!! Šmik šmik.......

Barabáš (1961)

Poněkud zapomenutý film, avšak vůbec ne špatný, naopak! Velmi zajímavý námět! Příběh Ježíše Krista zná každý, ale ten Barabáše skoro nikdo a bylo zajímavé sledovat jeho osudy! Jen mě trochu naštval konec. Po vybojování si svobody nakonec konec na kříži!!!

Cesta do pravěku (1955)

Před tímto kinematografickým skvostem můžou jít všechny ty Jurský parky a Ztracený světy do........ patřičných míst! :-) Na to, že tenhle film je dělaný doslova "na koleně", je to neskutečná nádhera!!!!! Kdyby žil Karel Zeman dnes, byl by z něho miliardář! Jenže, dokázal by s dnešními technologiemi natočit to, co tenkrát?

Čekání na déšť (1978)

Dita Kaplanová byla tehdy moje dětská Láska, takže těch 5* je vlastně pro ni, film samotný bych tak nehodnotil!

Osvobození Prahy (1975)

Oproti Dnům zrady a Sokolovu toto dílo viditelně ztrácí dech! Navíc tomu ubližují padlí, co si až po 10 metrech běhu uvědomí, že jsou už mrtví a zcela nepřirozeně sebou fláknou o zem! :-) Ale za podívání to stojí! Takové filmy se už dnes, bohužel, netočí!