9. rota (2005)

Výborný film. Díky první půlce filmu, která se odehrává na cvičišti se divák sžije s postavami a druhou půlku filmu díky tomu prožije s hlavními postavami hodně intenzivně. Pobyt v Afgánistánu a temnější boje jsou hodně povedené a realistické. Film má navíc silnou atmosféru.

Gamer (2009)

Celkem povedené béčko. Něco tvůrcům vyšlo líp, něco hůř. Jestli máte rádi krev a střelbu tak se vám to nejspíš bude líbit.

Unaveni sluncem 2: Odpor (2010)

Ruské válečné filmy mám rád, ale tenhle mi vůbec nesedl. Střídání minulosti, současnosti na bojišti a současnosti nějakého vyšetřování je hodně matoucí a rozptylující. Dvě hvězdy dávám za vynikající bojové scény.

1612: Kronika smutných časů (2007)

Zajímavý film, ale takový nijaký. Pěkné scény scény se střídají z nudou a povedené okamžiky střídá slabší scénář. Ale za shlédnutí film určitě stojí.

13 samurajů (2010)

Přímočará samurajská řežba. Hned na začátku se rozhodne, že na konci to skončí strašlivou bitvou a film k tomu bez větších kliček a zvratů spěje. Zabijte je všechny.

Sluha Jeho Veličenstva (2007)

Povedený historický film s hezkými šermířskými souboji a drsnou závěrečnou bitvou. Místy film sice trochu zakolísá, ale klady o hodně převyšují zápory.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Celkem povedená soutěž. Kdysi jsem to hodně sledoval, takže jedna nostalgická hvězdička navíc.

Buly (1992) (pořad)

Vííítkovice

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Bizardní nápady, suchý humor a auto jako vrchol všeho lidského snažení. Seriálu nejde odolat.