• Fantasy

Mars útočí! (1996)

Parodie na věd-fa z dětských let mých rodičů s hvězdným obsazením. vzhledem k tomu, že na tuhle hovězinu kývli i borci jako Nicholson či Brosnan, nejspíš dokázali pochopit i oni, že jde o nadsázku a legraci. Nečekal jsem nic světoborného, takže se Timu Burtonovi podařilo mě fakt pobavit.

Pearl Harbor (2001)

"Vy ste taká romantička" . „Ale kdeže, to je moj manžel. Halo, Roman ". - vzpoměl jsem si na tenhle starý fór ve chvíli, kdy konečně běžely závěrečné titulky a já věděl, že mé utrpení skončilo. Sladké jako Twilight a tupě nicneříkající. Mohli to klidně natočit jako 300: Bitva u Homofil a mělo by to stejnou historickou hodnotu. Affleck v kokpitu je asi stejně přesvědčivý jako Honzík v letadélku Káně a stopáž mě dokonale dorazila. Dávám jednu, abych nemusel dávat odpad!

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Mám docela v oblibě podobné hovadinky, v nichž luxusní bodátko v kůži a latexu ukazuje své přednosti. Má to švih, celkem pěkné kulisy a dvakrát, či třikrát jsem se dokonce i usmál. Proč ne? splnilo to přesně to, co jsem očekával.

Zoolander (2001)

Stiller , Wilson , Ferrell , Jovovich, Duchovny... to prostě mluví samo za sebe. Něco tak stupidního se hned tak nevidí. Přesto mě to neurazilo, páč přesně tohle film slibuje . Zoolander vs. Jeníček, pokus o „normální" život mezi horníky ( to mě fakt dostalo), prostě jednoduchá sranda, od níž se nedá čekat nějaká hlubokomyslná filosofie.

Beznaděj (2006) (TV film)

S klidným svědomím dávám čtyři hvězdy, protože mám rád všechno, co tento naprosto jednoznačně Béčkový horror obsahuje. king patří k mým předním autorům a vzhledem k tomu, že jsem četl i předlohu, mohu říci, že film je zcela podle ní. I mistr tesař se utne a v tomto případě měl mistr King nejspíš slabou chvilku. Nicméně se podařilo do role prvotního zloducha obsadit Rona Perlmana , který se pro ně narodil! Pokud člověk nemá přehnané nároky a neočekává Osvícení, Svědectví, či Mrtvou zónu, bude spokojen, tek!

Červená Karkulka (2011) odpad!

„Mein Gott ", zařval Jacob Grimm ze záhrobí. „Scheisse! ", odvětil Wilhelm a dodal: „ Die Hure!" -asi tak nějak si představuji reakci autorů původní klasické pohádky, na které vyrostlo X generací dětí, včetně té mé, a kterou i já jsem vyprávěl potomku (a pokud z ní nebude vylízaná Bravo bitch, jistě ji bude vyprávět i svým zachráněným abortům). Proč v posledních letech Hollywoodští „tvůrci" používají jako názvy nechutných sraček klasiku? Hardwicke nestačila ta odporná slaďárna Twilight , ona musela zkurvit i Karkulku! Nenapadlo by mě, že budu dávat odpad, ale nemám jinou možnost. A vzhledem k tomu, že vykrádačky slavných předloh pokračují, nejspíš si budu muset na toto hodnocení zvyknout...

Počátek (2010)

Nikdo mě sice nedonutí mít rád Leoparda di Cardia, ale to neznamená, že kvůli osobním antipatiím přestanu sledovat všechno, v čem se objeví. Oceňuji především velmi originální nápad, kvalitní režijní zpracování a „jak to prostě vodsejpá". spánek ve spánku - už jsem zažil nejednou, že jsem usnul ve spánku, ovšem protáhnout to až do čtvrté , či páté úrovně by mě nikdy nenapadlo. Trochu klišoidní je mrtvá manželka ve sklepě, ovšem něco ten děj spojit musí! Takže docela solidní 4 star.

Ong-bak (2003)

Vzhledem k tomu, že jsem vyrostl na akčních filmech s hlavními hrdiny jako Arnie, Sly, JCVD, Norris a pod., mám pro tyto filmy nejen pochopení, ale považuji je za svou srdeční záležitost. Že se v době, kdy se vše odehrává na počítači a kaskadéři jsou na pokraji vyhynutí dočkám takové úžasné podíváme, toho bych se opravdu nenadál. Několik lidí tady píše o slabém příběhu, ale já to vidím opačně. Tony Jaa ukazuje naprosto neuvěřitelné schopnosti, což způsobilo, že po prvních několika minutách jsem otevřel hubu a zavřel ji až u závěrečných titulků. A nesmím zapomenout na neuvěřitelnou honičku tříkolek. Prostě bomba .

Doktor od jezera hrochů (2010)

Troška, Holubová, Klepl, neštěstí. Nechci dávat vyloženě odpad, ale tohle si víc, než jednu hvězdu nezaslouží. Prostě nejsem schopen uvěřit, že je vysokoškolsky vzdělaný lékař s praxí takový idiot, jako zde! Krom toho je posledních patnáct let přeholubováno a překleplováno. Troška od Slunce, seno, jahody nenatočil naprosto nic, co by stálo za řeč, snad kromě Kameňáku, který měl za úkol pobavit známými fórky ve stylu Ízera, což také splnil. A nakonec, četl jsem tu knihu od Švandrlíka a nebyla špatná, ale tohle bylo velmi mizerné zpracování.

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Německé seriály mám prostě rád. A tento není výjimkou. Nádherné prostředí, doktor, co si v ničem nezadá s Housem a téměř všechno vyřeší, a k tomu všemu rodinné radosti i starosti, které se prolínají celým seriálem. Každé odpoledne jsem rád sledoval příběhy Dr. Grubera a ostatních.