Stopy spravedlnosti (2017)

Prekvapivo dobrý film s problematikou viac než aktuálnou,terorizmom,kde stárnúci Jackie podáva skvelý výkon.

Wind River (2017)

Smutný,veľmi smutný film o smutnom osude Indiánov,pôvodných obyvateľov Ameriky,životných hodnotách a životných stratách zabalený do mrazivého thrileru perfektne zrežirovaného,kde Jeremy Renner ukazuje pravé,nefalšované a uveriteľné herectvo.

Anna Karenina (2012)

Divadelné ,,podsvietenie" mne osobne nesadlo,ale musím uznať,že to bolo výborne zrežírované aj zahrané.

Hora mezi námi (2017)

Je mi úplne jasné,že v takýchto filmoch je vymyslieť niečo nové nemožné,ale tento snímok postrádal základné praktické a technické stránky a tak som len neveriacky krútil hlavou nad kopou nelogických blbin,ktoré sa kopili až do samého konca a iskre medzi Kate a Idrisom som uveril ako snehu v Afrike na Sahare. Xmilden,podávam ti pravicu za spoločné názory.

Dunkerk (2017)

Dááávno som nemal tú česť dať plný počet,a aj keď musím podotknúť,že tento film nebol ani z ďaleka dokonalý,zaslúži si ho.Režisérskou prácou,dejovým podaním,výbornou hudbou,ľudským odkazom,na ktorý sa nesmie zabúdať ani po x rokoch od 2.sv. vojny. Ďakujem.

Zulu (2013)

Ja neviem,zjavne pôjdem proti prúdu,ale dobrú hodinu od konca som už len čakal na finále,ktoré bolo presne také ako tá hodina.Béčkové a natiahnuté ako guma v trenkách.Škoda,potenciál to malo oveľa väčší...

Královská hra (2004)

No,čo vám poviem,milí filmoví priatelia,to, že politika je svinstvo,svinstvo a zas len svinstvo vie každý trochu inteligentný človek,takže tento film nie je nič nové pod slnkom,ale spracovanie malo riadne gule a fakt sa na to dobre pozeralo,takže jednoznačne palec hore a spokojnosť.

Nevinná (2008)

Väčšinou sú americké remaky len odvary originálu,ale tu je to presne naopak.Francúzska verzia nemá tempo,zato má nesympatické herecké obsadenie,aj Diane Kruger mi tu šla na nervy,ale jej manžel,tak to bol vzor otca malého chlapca,skôr by mu sadla rola deduška vzhľadom k veku.

Ztracen v džungli (2017)

Daniel Radcliffe je strašný herec,je to jednoducho tak a môže sa snažiť koľko chce,ale film ako celok bol celkom fajn.