• Thriller

Zákon gangu - Papa's Goods (2014) (epizoda)

Haha, to byla velkolepá taškařice aneb, jak hluboko lze klesnout. Pokud "tohle" připadalo někomu akční a plné napětí, musí být na úrovni šimpanze.

Zákon gangu - Faith and Despondency (2014) (epizoda)

Soutěž o největšího debila v závěru série ve zbývající skupince "gangu"Sons, čítajíc cca 4 chlapy. Jax jednoznačně vede.

Zákon gangu - Série 7 (2014) (série)

Posledních pět epizod jsem zvládla jen s velkým sebezapřením hraničícím s odporem.

Zákon gangu - The Mad King (2013) (epizoda)

Poslouchat Tařiny neustálé kecy o tom, jak musí pryč už šestou sezónu , mi přijde k poblití.

Zákon gangu - Small World (2012) (epizoda)

Nevím, no. V té době natáčení prostě tu šedesátnici s tunou makeupu jako sexy symbol nemohu nějak rozdýchat.

Král Tulsy - Série 1 (2022) (série)

Sheridan dokáže využít charizmatické stárnoucí hvězdy(Kevin Kostner v Yellowstone, Stallone), vytváří skvělou atmosféru, ale po příběhové stránce mu to nějak nefunguje. A když se o to pokusil v 1883, byla to sladkobolná katastrofa.

Absťák (2021) (seriál)

Poměrně nudné zpracování. Navíc nechápu k čemu to celé bylo dobré. Oxycontin 10,60,80 mg se i u nás dál předepisuje. Jakýkoliv neurolog vám ho bez problémů napíše. Píší zde lidé o nenažraném korporátu, ale kde bychom byli bez léků na bolest? Každá mince má dvě strany. Stejná závislost je na Tramalu, DHC, Zaldiaru, Doretě, Palgotalu atd. Třešničkou na dortu je pak léčení Methadonem  a Suboxonem. (Pobavila mě představa vrácení lékařské licence někomu, kdo je na Suboxonu). Také tam několikrát zaznělo: "vyléčíme závislost". Ne, nevyléčíte, nelze vyléčit závislost, lze jen abstinovat. Ale chápu, že je velká móda osočovat a kriminalizovat farmaceutické firmy. Ovšem jen do té doby, dokud vám nic není, že?