Vlasovci (2015) (TV film)

Byli to slušní vojáci, pomohli hodně při osvobození.

Měsíční údolí (1977) (TV film)

Opět šedivá detektivka. Bohužel to nezměnil Sváťa Matyáš, Tomáš Töpfer ani půvabná Marie Logojdová. Studio Ostrava nebo Brno poznám po prvních 5ti minutách.

Josefina (1968) (TV film)

Tak nějak depresivně vyrobeno na moravě. Hanka Zagorová mě tam vůbec nevadila jako ostatním a jeden pán byl předabován Eduardem Cupákem.

Případ Platfus (1985) (TV film)

Růžek přísnej jako vždy, takže jako čtyři.

Dárek (1979) (TV film)

To vypadá na studio Brno....

Velitel - Začátek cesty (1981) (epizoda)

Je to teda pěknej humus. Byl jsem na vojně 1986 - 88 a vím jak to bylo. Tomuhle lživému příběhu se nedá jinak než smát.

Jediná šance (1976)

Hlavní hrdina (Bo Svenson) se náhodně připlete do přepadení staršího pána. Rozhodne se policii identifikovat pachatele a od té doby se mu život otáčí naruby. Začínají umírat jeho blízcí, i jemu je vyhrožováno likvidací celé rodiny. Dostanou se do programu na ochranu svědků, ale developerská mafie má velice dlouhé prsty. Policie je krátká a tak vezme spravedlivost do svých rukou. Začíná boj na život a na smrt. Je dobře trénovaný, ale uspěje proti chladnokrevné přesile organizovaného zločinu a uchrání rodinu?

Atomová katedrála (1984) odpad!

No....jo přesně Krampol, ten se hodí do takovéhle slátaniny. Ota se ještě neklepe. A soudruh Vlasák káže moudra o morálce .

Chlapci a chlapi - Prověrky (1988) (epizoda)

Pamatuji si, že při vysílání premiery tohoto seriálu na ČT1 jsem byl ještě na vojně. Mazáci to brali jako komedii a mladí už vlastně taky. Skutečnost ČSLA byla úplně jinde ve všech směrech, bylo to natočeno pouze na politickou objednávku.