Zemřít mladí (2019)

Film, jenž ukazuje na mexický kartel žijící v hlavním městě USA, ve Washingtonu DC. Hlavní roli ztvárnil Jean-Claude Van Damme, jenž byl bývalý voják, který při jedné z misí přišel kvůli bombě o schopnost mluvit. Navíc natož, že JCVD ztvárňuje hlavní roli, ve filmu se pořádně objeví až v druhé polovině. Roli šéfa drogového kartelu ztvárnil David Castañeda, který byl tím pravým ořechovým a dokázal nahnat i strach. Jediný problém vidím v herci jménem Elijah Rodriguez, který ztvárnil jednu z hlavních rolí, mladého chlapce Lucase. V některých scénách byl jeho herecký výkon opravdu slabý, ale natož, že je to jeho druhá role v kariéře, svoji roli ztvárnil dostatečně. Velký problém nacházím ale v tom, jak je film natočen. Převážná většina scén je natočena tak, že se záběry třebou a nejsou stabilní. Ze začátku to lze ignorovat, ale postupem času to opravdu začne překážet, protože se divák nemůže soustředit na emotivní scény, ale na to, jak se celý záběr otřásá jako by zrovna bylo zemětřesení. Natož, že dle JCVD byl rozpočet velmi nízký a místo 300 lidí na setu tam bylo "pouze" 30, tak se film velmi povedl a určitě stojí za zhlédnutí.

Ničitelka (2018)

S Nicole Kidman v hlavní roli jako policistka Erin, tento film měl opravdu velký potenciál. Každopádně, po půl hodině sledování lze říct, že ani Nicole nezvládne tento film zachránit. Herci své role ztvárnili skvěle, ale zápletka je opravdu slabá. Po celou dobu se pohybujeme mezi přítomností a minulostí a v některých částech lze jen težko říct, ve kterém čase se zrovna nacházíme. Pro mě měl tento film velký potenciál, ale bohužel nedosáhl očekávání. Dvě hodiny strávené sledováním úseků života Erin (Nicole Kidman), které se občas prolínají natolik, až se z toho stane jeden velký nepořádek. Navíc ve filmu chybí pořádná akce. Destroyer je založený hlavně na emocích, a to nemusí oslovit všechny ty, kteří ho viděli. I přes to si myslím, že pokud hledáte něco právě emotivního, založeného na citech, tento film Vás nezklame.

Útěk z MS-1 (2012)

Od filmu jsem upřímně příliš nečekala, ale příjemně mě překvapil. Obsazení bylo excelentní, herci své role zvtvárnili opravdu přesvědčivě. Navíc se jedná o akční film, který se tak často nevidí. Věznice ve vesmíru? Definitivně něco, co tu bylo zatím pouze ojediněle. Jediná naprosto nepřekvapující věc byla ta, že se do ohrožení dostává zas a znovu prezidentova dcera, což není u akčních filmů nic nového. Maggie Grace však svojí roli prezidentovy dcery ztvárnila velmi dobře. To samé platí pro herce Joe Gilguna a Vincenta Regana, kteří ztvárnili role dvou kompletně odlišných věznů a oba svoje role zvládli na jedničku. Definitivně byl tento film doporučila milovník akčních filmů, kteří se v průběhu i rádi zasmějí díky chemii Maggie Grace a Guy Pearce.

Znovu ve hře (2018)

Jennifer Lopez se nám představuje v roli ženy, která si zrovna prochází krizí středního věku a rozhodne se drasticky změnit svůj život. Díky jedné velké lži dostane práci, o které se jí ani nesnilo, a s tím i kompletně nový život. Roli ztvárnila v celku dobře, ale objevovali se scény, jenž JLo nedokázala dostatečně prodat. Vanessa Hudgens a Leah Remini jsou dvě herečky, které tento film drží nad vodou. Určitě se nejedná o nic nového, podobných filmů jsme každý z nás ve svých životech viděli spousty a jedná se o film, který je lehce předvídatelný a konec není ani zdaleka překvapitelný. Pokud se ale snažíte najít film, u kterého můžete relaxovat a občas se zasmát a nezáleží Vám na tom, že budete vědět, co se stane v další scéně, tak tento film doporučuji.