Věrná kopie (2010)

Napriek vybornej Juliette Binoche ani tu som sa neubranil par minutam spanku. Slabe 3*. Jo a do Richmondu na predstavenie uz nikdy nepojdem :)) MFFKV 2010

Matka Tereza od koček (2010)

Last minute pokladna ma nikdy nesklamala a tak tomu bolo aj teraz. Solidny film, rozhodne jeden z tych lepsich, ktore som mal moznost vo Varoch vidiet. 3.5*

Jsou věci, které nevíš (2010)

Tak toto som skoro cele prespal. Nepomohla ani sympaticka iranska vyprava, ktora prisla do Karlovych Varov uviest film.

Housenka (2010)

Najvacsia kravina aku som mal moznost vo Varoch vidiet. Cely scenar je zalozeny na tom ako sulozi bezruky a beznohy chlap so zenskou. Pocas predstavenia som si povedal ze ak tam este raz budu trtkat tak odchadzam zo saly. Stalo sa.

Nechama (2010)

Nuda, dost velka nuda, pozitivnych je snad len znesitelna dlzka filmu.

Černý narcis (1947)

Velky sal sa stal vo Varoch mojim oblubenym utociskom a vychutnal som si v nom aj tento hodne stary film. Vizualne uchvatne, velky zazitok 4*

Kalvárie (2004)

Dalsi z filmov ktore som idel na MFFKV a bol to urcite jeden z tych lepsich. Hviezdicku navyse pridavam za rezisera, ktory bol uviest film a na konci trefne odpovedal na otazky ;-) Edit: ked tak spatne nad tym rozmyslam tak skutone vydareny filma a hviezdicky zasluzene.....z reziserovych hyjadreni spomeniem snad to ako film oznacil za love story, kto si film pozrie tak pochopi preco :)

Muži v říji (2009)

MFFKV - tak na tomto som sedel v kine Drahomira 120 minut na zemi hladajuci vsemozne polohy aby ma nebolel chrbat, nastastie bol aspon film celkom vtipny

Lurdy (2009)

MFFKV - 6.5/10 - prvy film ktory som vo Varoch videl....nejak moc ma to neoslovilo