Euforie - 2. část: Jules (2021) (epizoda)

Na rozdíl od zdejšího publika se mi 1. speciál líbil víc, ale tenhle byl taky super. Scény s “uvědoměním si pravdy” mě bavily asi nejvíc. Hunter Schafer hraje fakt perfektně.

KIMI (2022)

Váhal jsem mezi dvěma a jednou hvězdičkou. Je nutné říct, že v první polovině jsem se relativně bavil, hlavní hrdinka je zajímavá, mám rád tyhle jednoateliérovky, sice děj úplně neutíkal, hlavní zápletka přišla nečekaně brzy, na to, jak se děj pak po zbytek filmu neskutečně vlekl. Herecké výkony lze pochválit snad jen u ústřední dvojice, zbytek byl snad komparz. Nedokážu si představit, jak někdo mohl schválit scénu s Jurijem “hackerem”, kterej na kameru po dobu asi 2 minut ťuká do klávesnice úplný nesmysly a jeho herecký výkony s fejkovym ruskym přízvukem, no to bylo maso. Tím začal jít film do kopru… + špatná dramaturgie, jako pardon, ale když v jednom záběru někdo jde a ve druhém najednou zmizí?! Závěrečnou “dramatickou honičku” už ani nekomentuju, autistka se sociální fóbií “přemůže” 3 nájemný vrahy -_-.

Euforie - 1. část: Rue (2020) (epizoda)

Ukecaná, pomalá doplňující epizoda, nedosahuje kvalit první série. Jako někdo se zkušenostmi se sebevražednými myšlenkami jsem byl se stylem podání spokojen.

Rick a Morty - Anatomy Park (2013) (epizoda)

Seriál zřejmě vyžaduje pro plné hodnocení perfektní znalost filmů a seriálů, kterou bohužel zatím nedisponuji, tudíž zřejmě nechám na později.

Rick a Morty - Lawnmower Dog (2013) (epizoda)

No, nevím, jestli to je českým dabingem nebo ne, ale nepřijde mi to zatím tak dobré, párkrát jsem se pousmál, ale nic světoborného.

Requiem za sen (2000)

Film perfektně působí jako varování začínajícím feťákům, jak by mohli dopadnout. Byla to hodně disturbing podívaná, nikdy už to nechci znova vidět. Jennifer Connelly je tu krásná, Jared Leto překvapivě neotravný a Ellen Burstyn skvělá. Hudba legendární, styl kamery a střihu originální a překvapivě neobvyklý i po 22 letech.

Sebemilenec (2013) (TV film)

Příšernost, herecké výkony ve spojení s “dramatickou” režií udělaly z filmu nekoukatelnej paskvil.

Euforie - Shook Ones Pt. II (2019) (epizoda)

Líbí se mi, jak hluboko seriál zachází, možná trochu moc sexu, ale pohodička.