Joey (2004) (seriál)

Myslím si, že je zbytečné snažit se porovnávat Joeyho s Přáteli. Po shlédnutí první série musím říct, že mě Joey opravdu hodně bavil a zasmál jsem se jako už dlouho ne. Je pravda, že humor je trošičku jednoduchý a přímočarý, ale jako oddechovka je to přímo ideální. Koncentrace vtípků je vskutku značná a jen velmi málo jich vyzní do prázdna. Stejně jako u ostatních kecacích sit-comů se vyplatí sledovat v originále (obzvlášť pokud vám angličtina nečiní potíže), protože i kvalitní dabing vám divácký zážitek neskutečně ochudí. Joeymu dávám s klidným svědomím pět hvězdiček, protože jsem se bavil fakt skvěle.

Screamers - Hlasy z podzemí (1995)

Tento film byl pro mě obrovským zklamáním. Povídka Second variety od Philipa K. Dicka patří mezi mé nejoblíbenější a byl jsem moc zvědavý na filmové zpracování, protože potenciál tady rozhodně byl. Možná právě mé velké očekávání způsobilo mé zklámání, protože znám dost lidí, kterým se tento snímek líbil.

Pán velryb (2002)

Nádherný film s kouzelnou hudbou z prostředí Nového Zélandu o tom, že by lidé měli ctít tradice, které pomalu mizí, a měli by se vystříhat lhostejnosti.

Borůvkový vrch (2002) (TV film)

Dle mého názoru se jedná o velice nedoceněný film a já osobně ho řadím mezi své nejoblíbenější. Naprosto mě okouzlil svou celkovou atmosférou i problematikou překonávání životních těžkostí. Závěrečná scéna je velice silná.