Poker Face - Čas opic (2023) (epizoda)

Dokud se tento seriál bude držet dál od cgi ohně, bude naprosto supr. Dokud jsem neviděl tu monstróznost co si patrně vypůjčili ze Žraločího Tornáda nebo podobně kvalitního filmu, bylo to na 5 hvězd. A ta divná bitva byla taky docela k zamyšlení. Takhle zkazit jinak naprosto supr díl.

Operace Fortune: Ruse de guerre (2023)

Guy Ritchie... Jako vždy mě trailer spíše odrazoval a tentokrát se k tomu přidalo i průměrné hodnocení, ale tentokrát jsem se nenechal odradit a do toho kina šel. Řekl bych, že to bylo tipické od pana Ritchieho a spoléhal jsem, že se mi bude líbit jeho styl. A líbil.

Rick a Morty - Série 6 (2022) (série)

6. série je definitivně mnohem lepší než ta odpadní 5.. Některé věci co mi vadily zůstaly, ale celkově je to nějakým způsobem lepší. Víc vtipný. Snaží se to nějak vyvinout, ale přitom zůstat jaksi stejné. A daří se to. Jsem spokojen. Už bych sice neřekl, že je to geniální, ale je to velmi enjoyable. Obzvlášť po té páté sérii. Po té jsem nevěřil, že Rick a Morty ještě někdy bude dobrej seriál. Pokud se to dál bude držet na této úrovni, nemám problém.

Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Nádherný. Strašně mi to zahrálo na city. Jakobych tam byl s nimi. Paddy Considine suprovej výkon. Já ti věřil už od peaky blinders, že jsi dobrej herec ty kluku jeden. Samozřejmě příběh je tragický a je mi z něj smutno... Jsem rád, že nám scénáristi chcou zase ublížit tak, jako v Baelorovi nebo The Rains of Castamere.

Rod Draka - Princezna a královna (2022) (epizoda)

Jde vidět, že se snaží dát postavám motivace k činům, co jsou popsány v knížce, ale občas se to moc nepovede. Ale občas je to takové nedovyvinuté, nebo ten development má málo prostoru, nebo ho skipnou. Ten skok v čase jsem moc nepochopil. Lord Commander of the Kingsguard Criston Cole z Jihovýchodního Prdelákova si jen tak zabije člověka na královské svatbě, a zůstane si ve své funkci jakoby nic, ale jakmile mu urozenený velitel městské hlídky Harwin Strong dá přes držku, tak ho hnedka vyhodí. Chápu, že tam je jistej politickej vliv ze strany královny, ale mohli aspoň TROŠKU vysvětlit, jak se z toho Criston dostal a) naživu a b) ve funkci velitele královské gardy. Laenor vraždu svého milence vzal docela vpohodě (underdeveloped)

Rod Draka - Nezvedený princ (2022) (epizoda)

*GOT spoiler* Ach, jak nádherné bylo se znovu podívat na Dragonstone a nemuset poslouchat jak Jon Snow říká: "I don't want it", a sledovat, jak Varys všem dokola říká, jak zradí královnu, dokud ho nepopraví. Ale jinak oproti první epizodě o level níž, ale stále suprový. 5 hvězd si (snad) nechám pro lepší epizody.

Volejte Saulovi - Všechno je to pryč, Saule (2022) (epizoda)

Sakra to je tak krásný. Určitě nebylo vůbec jednoduchý zakončit to tak, aby se mohlo vyrovnat finále Breaking Bad. Ale tady fakt nejde říct nic jinýho než bravo Vinci.     Better . Call . Saul . . Better . Call . Saul . .

Thor: Láska jako hrom (2022)

Podle mě je toto hodnocení trošku ovlivněno současnou vlnou hejtu na MCU celkově. Rozhodně by to nemělo být v modrých číslech. Vysloveně mě udivuje, jak Love and Thunder může mít nižší hodnocení, než Thor dvojka xdddd. Je to pro mě největší ČSFD error od faktu, že SW1: Skrytá hrozba a SW2: cosi s klonama nejsou v žebříčku nejhorších, ale naopak v žebříčku nejoblibenějších. Love and Thunder je za mě skvělej filmek, skvělá marvelovka. Jednu hvězdičku dám dolů za občas nepovedené vtípky a sem tam nějakej nesmysl ve filmu, a pár fejkových smrtí. Jinak paráda.

Volejte Saulovi - Nippy (2022) (epizoda)

Recast Jeffa to pro mě trošku zabil. Když jsem ho viděl naposled, měl jsem pocit, že je to ne moc chytrej zmrd. Tady je to ňouma, kterej všechno odkýve no. Ani trošku nebezpečně nevypadá. Z poslední černobílé scény jsem byl tzv. nahajpen, na epický závěr. Dostal jsem toto. Nebylo to špatné, ale očekával jsem opravdu hodně. *Update*: Na druhé shlédnutí to bylo fakt dobrý. Jeff recast mě pořád štve. Není vůbec hrozba. Jinak ale fakt bengr. Uvažuju i na 5. hvězdičkou.

Volejte Saulovi - Série 5 (2020) (série)

5 hvězd dávám možná v rámci nadšení z posledních tří epizod a uvědomuju si to, ale když jsem zapl 1. díl této série, hned jsem věděl, že bude jiná. Od začátku vyzařuje temnejší atmosféra, což mi neskutečně sedne. Na BCS jsem se začal dívat až když vyšla 1. Polovina 6. série a to jen protože jsem slyšel jak moc dobrá je 5. série. Po shlédnutí musím říct, že zklamán nejsem. Nedokážu si představit po tomto finále čekat 2 roky na další sérii. Vím, že bych to neměl moc srovnávat s Breaking Bad, ale bez něj by Better Call Saul neexistoval. Tady jsem se přiblížil pocitům, které jsem prožíval, když jsem se na Breaking Bad díval poprvé. Jo a Lalo Lalo Lalito, z Breaking Bad vím, že chcípneš, ale než se tak stane, uděluji ti titul: Nejlepší Salamanca.