• Sportovní

UFC Fight Night: Korean Zombie vs. Rodriguez (2018) (pořad)

Neskutečná řežba v hlavním zápase Zombie vs. El Panthera a ještě lepší ukončení vteřinu před koncem 5. kola na neskutečný loket. Hlavní zápas za mě je zápasem roku 2018.

1917 (2019)

Skutečná bomba a nejlepší film z WWI vůbec. Skvělá hudba, kamera, režie, herecké výkony a hlavně nervy drásající příběh, který se odehrává v reálném čase. Chvíli jsem měl pocit, že jsem v hrůze zákopů na západní frontě.

Bratrstvo (2019)

Jedním slovem nuda. Během filmu jsem celou dobu čekal, kdy přijde něco, co mě zaujme, ale nepřišlo. Nemůžu se vyhnout srovnání a 9. rotou, které tento film nesahá ani po kotníky a začal jsem jí tím pádem ještě víc cenit.

Bitva u Midway (2019)

Bitva u Midway popisuje dobu od prosince 1941 do června 1942. Z celého filmu je samotná Midway cca 25 %. Film sám o sobě nepůsobí špatně. Je v něm hodně bojových scén a má poměrně rychlý spád. Co mi ale vadí je hodně CGI i ve scénách, kdy by být nemuselo. Pokud tento film z hlediska CGI porovnám s 18 let starým Pearl Harbor, tak jsme se v této kategorii moc neposunuli. Další věc je spousta průhledných scén, kdy trochu bystřejší divák ví, co se bude dít + postava Aarona Eckharta je ve filmu úplně k ničemu.

Skleněný pokoj (2019)

Nejsem žena v přechodu, takže se mi film nelíbil.

Král (2019)

Age of Emipires 2: The movie

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Na seriálu byla nejlepší znělka. Ale i ta stála za hovno.