Osudový dotek 2 (2006)

Tento film sa dá brať z dvoch pohľadov. Prvý ako pokračovanie alebo ako nejaká kópia jednotky, čo teda absolútne scenáristom nevyšlo, alebo druhý pohľad na tento film ako na niečo úplne odlišné čo sa bohužiaľ tiež príliš nepodarilo. Ale zase musím pochváliť nie príliš zbytočne dlhú stopáž, takže film v podstate ani na okamih nenudí, lebo stále sa čosi deje. Skrátka ak máte voľnú hodinu a dvadsať minút a nechce sa vám moc rozmýšľať - doporučujem..

Spalovač mrtvol (1968)

Bezpochyby jeden z najkvalitnejších českých filmov vôbec a čo sa týka Rudolfa Hrušínského tak to bol zase jeden z jeho najlepších hereckých výkonov vôbec. Hlavne tá časť keď sa syna pýta či si dá rakvičku nebo radši věneček ma dostala. Ale aj napriek tomu dám "len" 4* a to z jedného prostého dôvodu. Chvíľami som sa pri filme trošku nudil a zaujímavé to začalo byť až keď som zistil kto v skutočnosti pan Karel je. Proste som sa po tomto filme neostal pozerať na telku ako oparený a s otvorenou hubou, ale aj tak je to špička českej kinematografie!

Podfu(c)k (2000)

Ešte lešie ako Zbal Prachy a Vypadni a to už je čo povedať! Guy Ritchie je prvo triedny režisér. Scénky ešte absurdnejšie a vtipnejšie ako v ZPaV + mega star v podobe cigoša Brada Pitta.

RocknRolla (2008)

Teda priznám sa že od tejto "Ritchieovky" som teda rozhodne čakal viac. Dej bol miestami až príliš neprehľadný a v podstate aj dosť suchý. Akcia takmer žiadna, hlášky tu tiež neboli bohvie aké takže tu u mňa zavláda menšie sklamanie. Keby sa ma niekto opýtal o čom Rocknrolla je asi by som odpovedal že ani neviem. Naozaj by som rád niečo na tomto snímku pochválil ale nič mi nenapadá. Možnože keď si pozriem tento film druhý krát tak zmením názor ale nevidím dôvod prečo by som ho mal druhý krát pozerať...

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

I hate this f*cking shit so so much!!!!

Noc tornád (1996) (TV film)

Tak toto bolo napínavé.... Skoro som sa povracal. Nestojí ani za nejaký komentár takže končím.

Gran Torino (2008)

Clint Eastwood tu je skrátka frajer (aj keď v rokoch ale každý starneme) a charakter postavy mu presne sadol. Tvrdý a nekompromisný americký vojnový veterán. Som dosť prekvapený, že tento film americká filmová akadémia nenominovala ani na jedného Oscara (teda aspoň o tom neviem). Pre mňa je totiž Gran Torino Top roku 2008 ktorý rozhodne stojí za pozretie. 95%

Endgame: Blueprint for Global Enslavement (2007)

Veľmi zle spracovaný dokument o akomsi združení "Bildenberg" ktoré sa snaží ovládnuť svet. Podľa mňa je pozeranie tohto dokumentu iba strata času a dve hodiny a dvadsať minút to budete potrebovať naozaj silnú kávu aby ste vydržali byť hore. Toto je čistá konšpirácia úlohou ktorej bolo zarobiť na tomto príbehu nejaké tie doláre. Autori vydali tisíce kníh o "Bildenbergu" proste kvôli finančnému zisku, takže sú neni o nič lepší než tí o ktorých tento dokument točili. Málo faktov, v podstate žiadne a to že Jones chodí do ulíc a pýta sa Američanov či poznajú Európsku úniu (mnohí o nej mimochodom nikdy nepočuli....) mi ako výpovedná hodnota nestačí.

Peníze jako dluh (2006)

Jednoducho a polopate podaný dokument takže ho môže pochopiť aj menej inteligentný divák. Niečo podobné ako Zeitgeist: Duch Doby.

Aha - dvaja v tom (2008) (pořad) odpad!

Relácia by sa mala volať Dvaja buzeranti v tom. Tu je krásne vidieť akým smerom sa uberá naša televízia. Takúto hovadinu môže vysielať jedine Markíza...