Princezna ze mlejna (1994)

Na "moderní" pohádku obdivuhodný výkon. (I když ten čert mi nesedl).

Infowars Nightly News with Alex Jones (2011) (pořad)

Koukám že Český internet jaksi nepochopil o co tady jde. Tohle není satira přátelé. Tohle je míněno vážně! Každopádně Alex Jones je šéfis správného kalibru, který, ačkoliv to rád přehání s konspiračními teoriemi, je schopen vytvořit správné regresivní zpravodajství.

Epic Rap Battles of History (2010) (seriál)

Samotná myšlenka je geniální. A zpracování? Řekněme že poprvé v životě se mi líbil rap, a to díky mistrům Loydovi a Peterovi. Nejlepší rap battle je rozhodně Bill Gates vs. Steve Jobs. Dále doporučuji Mozart vs. Skrillex, Adolf Hitler vs. Darth Vader a Rasputin vs. Stalin. Pokud umíte třeba jen trochu anglicky tak se budete řehtat jak hovado, to vám zaručuji.

Metallica: Enter Sandman (1991) (hudební videoklip)

Jeden z nejlepších songů od Metallicy. Ovšem zde se hodnotí klip, ze kterého jsem div neměl epileptický záchvat. Myšlenka sice zní dobře na papíře, ale po čase to začne být silně otravné. Přesto ta konkrétní čast klipu po kytarovém sólu je vynikající.

Partička (2011) (pořad)

Řehtám se vždycky jak kripl. Vcelku chápu proč to tolik lidí hejtí, ale když jde o komediální content, tak se nikdy nijak extra nestarám o originalitu či snad inteligenci čehokoliv co je v pořadu přítomno, dokud se směji.

Eminem - Rap God (2013) (hudební videoklip)

Muzikálně průměr. Vizuálně to ovšem jede jiné bomby!

Cesta do hlubin študákovy duše (1939)

Na prvorepublikový film se nejedná o vůbec špatný kousek komedie, který s lehkostí sobě vlastní, poráží v ringu vtipu všechny ostatní "komedie" století jednadvacátého.

Druhá světová válka: Cena říše (2015) (seriál)

Nebudu se tady zdržovat dlouhým komentářem. Řeknu prostě jen to že se jedná o nejlepší dokument o 2. Světové válce vůbec.