Pravdivé lži (1994)

Rakušan, který by nakopal zadek i Chucku Norrisovi !

Přes palubu (1987)

:::::::::::::::::::::::: Jeden z mých nejoblíbenějších romantických filmů !! Spolu Pretty Woman nejlepší Marshall ! :::::::::::::::::::::::

Dámy nebo nedá mi? (2002)

::::::::::::::::::::: Tady distributoři opravdu konečně s názvem filmu zaperlili :-) :::::::::::::::::::::

The Doors (1991)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pro mne GENIÁLNÍ dílo, a to nejen kvůli tomu, že jsem Jimův velký fanoušek ! Naprosto geniální film po každické stránce !! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Smradi (2002)

::::::::::::::::::: Pamatuji si, že jako malý jsem na to s matkou byl v kině, po projekci jsme o tomto filmu mluvili ještě týden. Je to zajímavý film, zvláštně natočený. Určitě stojí za podívání ! ::::::::::::::::::::

Stalo se (2008)

:::::::::::::::::::::::::::: Mě se to líbilo. I když je pravda, že ten závěr mohl být trochu více propracovanější ....... No nevím, ale nezdá se mi, že by to byla taková sračka, jak se všude píše ........ :::::::::::::::::::::::::::::::

Rytíři ze Šanghaje (2003)

:::::::::::::::: Dobrá komedie, ale už mě nabavila tak jako starší Tentkrát na východě .....

Fotr je lotr (2000)

:::::::::::::::::::::::::::: Skvělá komedie, na kterou se vždy rád podívám znovu ! ::::::::::::::::::::::::::::::::: Mňam !!!!

Noc v muzeu (2006)

:::::::::::::::::::::::::::::::: TheMaker se bavil skvěle ! Nízké hodnocení nechápe ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::